Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon milyen lehetősé...

Magyarországon milyen lehetőségek vannak airsoftozni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon szemezek ezzel a sporttal/ hobbival és rövid időn belül szeretném majd elkezdeni én is űzni, addig viszont szeretnék minnél több információt megtudni róla. Magyarországon milyen nagy és milyen minőségű, a játékos közösség? Kb. mennyi pálya van az országban? Tudom, hogy nem egy olcsó hobbi, de nagyjából mi az az összeg, amiért már elfogadható minőségű felszerelést lehet összerakni? Bármilyen tippet szívesen fogadok.

2022. jan. 7. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A közösség elég nagy és többségében jó is. A csalókat, bunkókat egyszerűen "kitagadjuk".

Pályából is van elég és változatosak is.

A felszerelés:

Egy elfogadható használt replikát már kapsz 40-50 ezer ft-ért, a többi már a játékstílusodon múlik, de azt tudom mondani, hogy 100.000 pézé' már tudsz egy teljes cuccot venni.

Ha több kérdésed van:

[link]

Itt mindenki nagyon segítőkész és ha visszaolvasol akár, akkor is sok mindent tudhatsz meg :)

2022. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!