Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki tud ajánlani kezdőknek...

Valaki tud ajánlani kezdőknek megfelelő gördeszka lapot?

Figyelt kérdés
Van egy gördeszkám amit kb. 2 éve vettem és a függő meg a kerekek egész jók, de a lap elég kicsi. Fontos hogy minél olcsóbb legyen (15k-nál ne legyen drágább). Ha valakinek fontos, akkor 165 cm magas vagyok és 45 kg.

2022. febr. 28. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A lapok hosszúsága mind egyforma, amíg gördeszkáról beszélünk ténylegesen. A szélessége változó. 1,65 méter esetében gondolom nem nagy lábon élsz.

Lábad méretével könnyebb lenne behatárolni, de ha 38-41 közötti, akkor egy 7.75-ös méret javasolt kb. 41-44 esetén 8.0 - 8.125.


Linkelek egyet: [link]

Ahogy fentebb írtam, a lábadnak megfelelően állítsd be és vedd meg. Előtte még csapj hozzá egy neked tetsző gripet.

Itt: [link]

A méret egyforma általában.

Ez viszonylag egy vastag lap, szerintem még egy 200 kilós ember súlya alatt sem esik ketté a lap. Festmény nagyon nincs rajta, de nem befojásolja a működését. :)

2022. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!