Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A kokszolásnak milyen egészség...

Timiiike kérdése:

A kokszolásnak milyen egészségügyi következményei, káros hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 17:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Impotencia, agresszió, aknék az egész testen, szőrösödés.
2010. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 clint ***** válasza:
94%

nőiesedés (zsírlerakódás fenéken, hason, mellszövetnövekedés) ragyák (arc, háton, sajna sok embernél nem is tűnik el), szőrősödés, kopaszodás, impotencia, a hímtag méretének csökkenése, kopaszodás, herék méretének csökkenése, de hallottam még a máj és here elrákosodásáról is.

Épp ezek miatt aki fogyatékos megérdemli, csak annak kellene szedni aki ért hozzá.

2010. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Clint utolsó mondata a lényeg.Hozzáértő adagolásnál lényegében semmi.
2010. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
44%
Ez persze férfiaknál igaz.Nőknél kicsit más a helyzet
2010. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
férfiaknál érdekelXD nekem nincs szándékomban ilyesmikhez nyúlni.. csak egy barátom szed meg injekciózza magát és eléggé féltem..
2010. szept. 15. 20:26
 6/42 anonim ***** válasza:
41%

Ha jól csinálja és normálisan levezeti nem lesz baja.Ha szarul akkor nagyon rá fog b*szni

De visszaordíthatatlan elváltozásokat nagyon ritkán okoznak.Ha szarul csinálja jó tanulópénz lesz

2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 clint ***** válasza:

H4Xor azért az túlzás, hogy semmi nem lesz, csak annyi, hogy csekélyebbek lesznek a mellékhatások. Az az ember aki abszolut megússza mindenféle mellékhatás nélkül, az max egy 5%-hoz tartozik a 100% kokszos közt. A levezetés fontos, mert így kevesebb sokkal csekélyebb a veszély, de nem teljesen biztonságos. Pláne, hogy az utókúra csak a hormont tolja vissza normál módba, (teljesen olyan mint azelőtt attól sem biztos, hogy lesz.) ami a kúra közben kialakul azon már változtatni nem biztos, hogy lehet. (pl mellnövekedés, kopaszodás, ragyák, előfordulhat a tesztótól is nem csak az ösztrogéntől)

De előfordulhat, hogy valami hamis szart szed, hiába vezeti le, valami baja ígyis lesz.

Úgyhogy csak OKOSAN, ha meg hülye hozzá hadd legyen baja.

2010. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
Én a semmi alatt a komolyabb dolgokat értettem.Most néhány pattanásba vagy pár szál kihullott hajba nem hal bele senki.Meg 1-2 hét libidó csökkenésbe sem.Ez nálam még a semmi kategória
2010. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
A hamis cuccok meg más kategória.Az nem tartozik a normális szedéshez
2010. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
A pattanásokra ott a roaccutan a gyno-ra is van pár cuccos.A haj az meg magától is kihullik de így legalább nem csak kopasz hanem kigyúrt is leszel:D Meg ahhoz hajlam is kell.
2010. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!