Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hova lett Késes Krisz, Sűrítet...

Hova lett Késes Krisz, Sűrített Levegő és Magyar Honvéd?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én itt vagyok, csak ráébredtem, hogy orbitális barom voltam, így elszégyeltem a pofám és kussban Boxolok olyan 4 éve körülbelül. Hozzá nem szólok semmihez, csak most, mert név szerint kerestél. :D Csak olvasgatok.
2022. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Te melyik vagy a 3 közül?

Én ugyan nem lettem megemlítve a kérdésben, de anno én is a gyakorikerdesek.hu harcművész nagyágyúi között voltam.

2022. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok, én vagyok Levegő. :D De igen, tehát ahogy írtam is, kussban vagyok és csak olvasok, mert ha csak visszagondolok, hogy miket írtam annó, fellógatnám magam. 🤦 A lényeg, hogy ez már a múlt és azóta Boxolok. Bárcsak ezzel kezdtem volna régen. :D
2022. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A vége fel már kezdtél megvilágosodni. A kung-fus korszakod tényleg vállalhatatlan volt, de 17 éves voltál, nem? Az megbocsátható. 🤣
2022. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondolok én is, hogy csak naiv gyerek voltam. :D Most is fiatal vagyok a 23 évemmel, de azért reálisabban látom a dolgokat. Illetve igyekszem mindennek jobban utánajárni, mielőtt komolyabb, mélyebb véleményt alkotnék róla. Nem akarok még egyszer az agymosott oldalon lenni semmiben sem. :D
2022. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Én a táplálkozás kategóriában toltam sokáig a ketogén agymosott baromságot, úgyhogy megértem. Idősebb lettem, rájöttem, hogy ostoba voltam, és ennyi. Ez így organikus.

A küzdősport témakör az oldalon egyébként is menthetetlen. Már bőven nem annyira brutál, mint régen, de még most is olyan kérdések kerülnek sokszor kiírásra, amik már 2011-ben ki lettek fejtve.

2022. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerettem olvasgatni azokat a régi, késhegyre menő vitákat, hogy mi a hatékony, a nyugat vagy a kelet:)
2022. máj. 1. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Most is megy időnként ez a szarrágás. Rohadt cringe.
2022. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thunderfairy ***** válasza:
Én jóval a kérdezet személyek után jöttem gyakorira. Tehát egyiksem vagyok. Úgy láttom az itteni válaszokból hogy csak Levegő maradt meg még ha csak olvasás szintjén is mint ahogy irta. Azért előfordulhat egy két ritka eset hogy sikerűl hatékonyan használni utcán is a harcművészeteket. Bár nem ez az elterjedt, föleg nálunk. Az egyik volt karate társam, én már nem járok, kiegésziti ökölvivással is a karatét. Hát az edzőt, 4 danos volt akkor most 5 danos, az edző mondta ki, hogy akkár le is győzhetni ez a karate társ, akkor volt a srác zöldőves. ÉRTITEK KARATÉSOK??? A zöld ővesnek mondta az akkor 4 danos sensei hogy akkár le is győzhetné őt a zöld öves. Most már 1 danos az emlitet srác. Rajta kivűl abban a 35 évben amiotta van a karate klub még senki se lett fekete öves a tanitványok közűl.
2022. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
A leggázabb az oldal küzdősport témakörében az, hogy 30 pluszos felnőtt férfiak játszották az akciófilmes szerepjátékokat, meg mesélték utcai/kocsmai kamu sztorikat kommentben. Ez az egész küzdősport témakör maximum 16 éves korig vállalható. Annál idősebb emberektől már ezt a nevetséges és kínos eszmefuttatást olvasni, hogy "melyik a hatékonyabb utcára, hapdkido vagy thai box", az szánalmas.
2022. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!