Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kell védőfelszerelés?

Kell védőfelszerelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy gördeszkát magamnak és nem igazán tudom eldönteni, hogy mennyire szükséges védőfelszerelés hozzá. Egyenlőre csak gurulgatnék vízszintes, enyhén lejtős sima aszfalt utakon. Mit gondoltok, érdemes venni? 19F

2022. máj. 19. 00:02
 1/5 anonim válasza:
100%
ALAP. Főleg a fogvédő!!!
2022. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, bukósisak az abszolút minimum. Ne kockáztass! Pont tegnapelőtt láttam videót, ember betörte a koponyáját, mert elesett deszkával. Lett volna rajta bukó, máris nincs gond.
2022. máj. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%

Áhh minek, igazi férfi szőrén üli meg a lovat.

Szexhez sem húzol óvszert, nem?

Akkor meg?

2022. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes beszerezni, igen. Főleg, ha utána már trükközni is elkezdesz majd, olyankor már elég komolyakat lehet esni. Én van, hogy nem veszek fel védőfelszerelést, amikor csak sima utcákon gurulgatok, és ismerem a határaimat, hogy meddig gyorsulhatok fel, amíg még biztonságosan tudok megállni. Viszont amint fejleszteni akarsz magadon (tehát gyorsabban mész, mint szoktál, nagyobbat ugrasz, új trükköt próbálsz) erősen ajánlott.
2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.
2022. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!