Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok gördeszkát ajánlani...

Tudnátok gördeszkát ajánlani egy kezdőnek, városi/falusi guruláshoz, közlekedéshez?

Figyelt kérdés

15-16 éve álltam utoljára deszkán, szinte semmire nem emlékszem már. Most újra szeretném kezdeni, de már csak gurulni szeretnék, úgymond kis testmozgást hozni a mindennapokba. A trükközés sose ment igazán, meg ki is öregedtem már belőle a magam 30+ évével.

Nézegettem a cruiser-eket és a longboard-okat, de nemigen jutottam dűlőre. Fő problémám, hogy jelenleg 100kg felett vagyok egy kicsivel, és a lábam is nagy, 46-os. Szerintetek mi a fő tényező, amit választásnál figyelembe kéne vennem? Mi lehet az ideális méret mind a deszkánál, mind esetleg a keréknél? Illetve ti longboard-ot vagy inkább cruiser-t ajánlanátok kezdéshez?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 4. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


A legjobban akkor jársz, ha kikéred egy szakértő véleményét, azaz elmész egy gördeszkaboltba ahol az eladó tud segíteni, hogy megtaláld az igényeidnek megfelelő deszkát ami méreteiben is jó.

2022. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a közelben csak egy Decathlon van, kimondott gördeszkabolt nincs. Ott esetleg lehet olyan minőségű deszkát kapni, amit érdemes lehet megvenni? Mert akkor oda be tudok menni, és élőben megnézni. Vagy esetleg Hervis, Intersport? Ilyen helyeken van értelmes deszka?
2022. júl. 5. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet.
2022. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!