Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mekkora a max dioptria amivel...

Mekkora a max dioptria amivel még lehet küzdősportot űzni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni valami küzdősportot de a látásom nem éles. Mi az a dioptria ami még belefér?

2022. júl. 23. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a kiszemelt egyesület edzőjét.
2022. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kontaktlencse?
2022. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hobbi szinten szerintem nincsen korlátozás. A versenyzéshez kell sportorvosi. A sportorvos baszakodhat. Mi a célod a küzdősporttal?
2022. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Idővel talán szeretnék versenyezni is, ezért

a sportorvosi miatt félek én is.

2022. aug. 6. 23:33
 5/5 anonim válasza:
100%
3-as vagyok Kb. 10 évig kyokushin karatéztam. De a sportorvosi hiánya miatt nem mehettem versenyre, pedig sensei szerint nagyon jó esélyeim lettek volna. De edzésre ugyanúgy jártam, ugyanúgy sparringolhattam. De amúgy nem okozott túl nagy traumát, hogy kimaradt az életemből a versenyzés, mert nem trófeákat akartam tanulni, hanem küzdeni és ezáltal magabiztosságot szerezni. Úgyhogy összességében versenyzés nélkül is nagyon hasznos volt karatézni.
2022. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!