Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem fordúl a gördeszkám?

Miért nem fordúl a gördeszkám?

Figyelt kérdés
Lehet vele dölöngélni vagyis nem szoros az alján lévö nagyobb csavar, nem vagyok kezdő, eddig penny boardom volt, most van skateboardom és hiába próbálok vele fordúlni egyszerűen nem fordúl, most vigyem vissza vagy mi van? Előre is köszi a válaszokat
2022. aug. 26. 14:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem hogy kínaiban vettem mert a sport boltok a város másik felén vannak, oda nem akartam elmenni, rendelni sem nagyon akartam mert ki tudja mikorra ér ide, lehet valamit valahogy állítani vagy inkább rendeljek egyet?
2022. aug. 26. 14:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Kocsmatündérek ne szálljanak gördeszkára szerény véleményem szerint.
2022. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kocsmatündérke a jó édes anyád már ne is haragudj :D, szarok a véleményedre, egy kérdést raktam ki, választ kértem rá, nem véleményeket másról, meg hogy ki szál gördeszkára, ha nem tudod a választ a kérdésre akkor minek kattintottál ide? Nem értem az ilyen embereket, arra lesz orgazmusuk hogy kötekednek meg beszólogatnak valakinek? Élvezetből csináljátok, szinte jól esik nektek ha beletaposhattok valakibe, felőlem csináld, szarok a szádba xd.
2022. aug. 26. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy újabb vörös rendel a Pistának!
2022. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vicces, bár tudnám ki az a Pista.
2022. aug. 26. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz te már semmit ilyen állapotban...
2022. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyenben? Bocsi, hátha te jobban tudod milyen állapotban vagyok, kérlek áruld el. :D
2022. aug. 27. 12:38
 8/10 Fluffykeksz válasza:
Szerintem sokkal jobban megéri egy komolyabb deszkát venni egy skateshopból
2022. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, kiderűlt mi baja van, a gumipogácsa helyére valami fos műanyagot tettek az idióták, rendeltem normális gumipogácsákat, megérkezik akkor kicserélem a műanyagokat, de amugy igen, lehet jobb lett volna, normális helyről venni mint egy fos kínaiban ahol a szart is 10.000 ft-ért árulják.
2022. aug. 30. 11:54
 10/10 Fluffykeksz válasza:
Naaaa ennek igazán örülök hogy megoldódott a probléma:]
2022. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!