Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Birkózás, judo, brazil jiu jitsu?

Birkózás, judo, brazil jiu jitsu?

Figyelt kérdés

Elkezdek földharcolni a héten. Kicsit izgulok, bizonyos dolgok miatt. Szóval azért ott eléggé közel kerülünk testileg egymáshoz, én meg nem akarom senki arcába vagy testébe bele/nekinyomni a lőcsömet. Szuszpenzort itt is hordani szokás?


Mivan ha véletlenül elfingom magam? Nagyon sokszor puffadok és ha izgulok ezen akkor rosszabb. Első kempo edzésemen is elfingottam magamat felülések közben. Szerencsére vagy nem hallották vagy úgy csináltak a többiek de attól még elég kellemetlen.


Meg a másik amitől félek a véletlen merevedés.



Szóval hogy mennek ezek a dolgok?


2023. jan. 3. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nekem mindig is az volt az álmom, hogy tradicionális Hakko-ryu jujutsut tabulhassak, de sajnos Magyarországon nincsen.
2023. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem meg a birkózás, de felnőttet sehol se oktatnak
2023. jan. 3. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szívesen birkóznék, földharcolnék hobbi szinten.


Milyen volt az edzés?

2023. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, jövő héten kezdek. Kimaradt a jövő :D. Szóval még nem voltam. De ha mentem, majd megírom milyen volt utána. Egyébként nagyon várom már, biztos jó lesz, szóval szerintem te is keress valamit aztán nézz le egy edzésre :D
2023. jan. 7. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Én judózom, de lány vagyok, és ezek annyira nem érintenek engem...


Azt ajánlom, hogy ha bármi ilyesmi történik, próbálj meg úgy csinálni, mintha semmi se történt volna, hátha nem veszik észre.


Egyébként velem olyan volt már, hogy földharc közben véletlen beletérdelem az "érzékeny részére" szegény csávónak, és elkezdett vonaglani előttem a fájdalomtól, én meg csak néztem, hogy mit szenved már ennyire...

2023. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!