Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falmászásban problémát/akadály...

Falmászásban problémát/akadályt jelent a túlsúly?

Figyelt kérdés

Egy ideje életmódváltásban vagyok és eddig edzőtermi edzést végeztem, de szeretnék kipróbálni valami újat, ami nem csak fizikailag és mentálisan hat, hanem ad egyfajta maradandó élményt is, adrenalin löketet.

Ez a túlsúly esetemben 92 kg-ot jelent, a 180 centim mellé. (19 L)



2023. jan. 15. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
180 centi, van az 20 kiló is
2023. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
52%
#11-es testalkattól függően írtam, ha visszaolvasod. Nem véletlen írtam +/-10kilót. Simán lehet az ideális testsúly egy 180 centis személynél 85 kg ugyanúgy, mint a 75. Ráadásul egy nőnél ez halmozottan igaz ha akar valami formát tartani.
2023. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ebbe a súly témába én már nem folyok bele👀 Igazából a kérdésemre megkaptam a választ, ezt köszönöm❤️
2023. jan. 20. 00:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a falmászásnál a súly tekintetében egy arany középutat kell tartani. A nagy izomtömeg sem jó. A professzionális, versenyeken mászók 70 kg körül mozognak. De lehet mászni természetesebben nagyobb súllyal is, másznak is, csak nehezebb. Illetve ha köteles mászásban gondolkozol akkor oda szükséged lesz egy hasonló súlyban lévő partnerre is.
2023. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha kipróbálod,és tetszik,akkor nyugodtan csináld, én rengeteg embert ismerek aki nagyon gyorsan lefogyott a mászás miatt, sok sikert ❤️
2023. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!