Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bárdosi küzdősport klubjáról...

Bárdosi küzdősport klubjáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Értékelések között azt olvastam, hogy a csávó telefonozik, és beszélget közben a recepciósokkal. Tényleg így van? Vagy ez valami lejárató komment? Tapasztalat valakinek?
2023. jan. 24. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A Bárdosi Sanci egy nagyon ócska bohóc. Ne szórakozzunk már azzal, hogy a Sport kategóriában emlegetjük. Hosszú évek óta megélhetési celeb, és az is a gyengébb minőségű, rosszabb fajtából. Élő adásban lepippantaná magát húszezer forintért, ha megfelelő testi asottságai lennének hozzá.
2023. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ismerem, de mégiscsak egy olimpikon akinek van egy sportklubja. Honnan tudnám, hogy komolytalan? Hol celebkedik? Meg ettől még azért a tudása meg kéne, hogy legyen vagy rosszul gondolom? Mástól még azt hallottam, hogy csak pénzmosoda a klubja, az uzsorázáshoz amit amúgy csinál.
2023. jan. 25. 07:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak rá kell nézni, vagy meghallgatni a véleményét bármivel kapcsolatban. Ordít róla, hogy egy gyengébb képességgel rendelkező tízéves gyerek szellemi szintjén áll.


Celebkedni ott celebledik, ahol csak tud, és bármeddig hajlandó lesüllyedni azért, hogy foglalkoztassák :D Kidobod az ajtón, bejön az ablakon.


Pénzmosodának pénzmosoda, de az uzsorát kétlem, annyira azért nem tökös gyerek :D

2023. jan. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szellemi szint nem mindegy, ha szakmai tudása megvan? Kérdés át is adja e és foglalkozik e az emberekkel akik járnak hozzá.


Tudsz más helyet ajánlani Budán ahol van földharc, vagy MMA?

2023. jan. 25. 08:34
 5/10 anonim válasza:
Budán? bárhol máshol. ott a net!
2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Carlson Gracie nekem nem jött be. Más helyet nem találok
2023. jan. 26. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
En jartam hozza anno mikor pestre jartam suliba de nem igazan ajanlom. Nagykepu, leegeti az ujakat, tulzasba viszi a viccelodest, ha lemegy egy kicsit esetlenebb ember tanulni, kepes megkerdezni mindenki elott hogy dugott e mar stb.. stb.. tul sok a duma keves az edzes. Egyik haveromnak pl azt mondta hogy folyamat felre kefel, es nem tudja a felesege stb. Meseltek rola olyat is, hogy birkozo taborba meztelen a farkahoz rakta egy kisfiu fejet es azt mondta hogy beszelj a mikrofonba. Nagykepu, visszael az erejevel multjaval.
2023. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fúj de undorító. Jó, hogy nem ide jöttem. Kik és miért járnak hozzá egyáltalán? Feltételezem a zsák megtalálja a foltját, és ugyanilyen prolik akik maradnak hosszútávon nála, vagy tévedek?
2023. márc. 10. 02:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat gondolom minden normalisabb ember eljon onnan. Semmi mas nem lenyeg szinte csak hogy fizess, volt osztalytarsam is meselte hogy a penz dominal ott. Boldog boldogtalan mehet anno par eve volt azt hiszem 15 ezer ft a havi berlet de ennek mar vagy 4 eve. Egy edzes volt valami 2000 ft. Egyszer csinalt olyat, hogy egy kezdo lanyt beallitott a tatamira, korbeultette a faszikat, es megkerdezte mindenki elott hogy szexelt e mar ennyi sraccal akik most itt vannak.... Volt egy vekony szemuveges esetlen gyerek ilyet mondott neki hogy dugtal mar? Probald ki nem rossz hidd el. Szoval ilyenek :D
2023. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oltári proli. Undorító
2023. márc. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!