Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehetséges hogy ez a gondolat...

Lehetséges hogy ez a gondolat igaz?

Figyelt kérdés

beteg voltam múlthéten és mikor köhögtem éreztem hogy izom összehúzódásom van a hasamba,lehetséges hogy ettől kockásítok (kérdőjel)

mert mostmár minden másodpercbe direkt köhögök és nézem a tükörbe a változást


2010. okt. 3. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ilyen 1 hülye ember.Gratulálok
2010. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez most valami vicc? :D Hogy kockásodna már a hasad attól, hogy néha kicsit összehúzod. Gondolkodj már egy kicsit, hogy az izom feletti hájréteg hogy fenében csökkenne attól, hogy összehúzod néha.


Még annó kecskeméten a belvárosiba volt egy kis köhögős gyerek, lehet, hogy te vagy az? Az mindig köhögött, kis 50 kilós f*szjancsi.

2010. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kecskeméti vagyok, te ki vagy? és ha ismersz mi bajod velem ? majd találkozunk...
2010. okt. 3. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
:D Már találkoztunk akkor párszor. :D Azt hittem több eszed van...
2010. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pontosítok: Kecskeméten a belvárosi fitness club-ba járt egy 50 kilós gyerek a Marozsi volt az edzője. Állandóan köhögött. Te vagy az? :D:D:D:D


Ott volt pultos egyébként az Kovács Feri is, ha valakinek ez mond valamit. Az se 100%-as teljesen. Állítólag nem mert odamenni a csajokhoz se, csak a nővérével. :D:D:D

2010. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miazhgy egy kész izomállat leszel tőle :D:D
2010. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
No comment! xD ezen jót röhögtem :D
2010. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDD ilyet is ritkán hallani :D
2010. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!