Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » La Sportiva Skwama?

La Sportiva Skwama?

Figyelt kérdés
A női vátozat érdekelne teremben boulderezéshez. Nem tudom hogy meddig tart ki és megéri-e. A másik meg hogy ennél a típusnál hány számmal ajánlott kisebbet venni a tényleges méretünknél?

#cipő #sport #falmászás #boulder #lasportiva #Skwama
2023. febr. 3. 11:37
 1/2 anonim válasza:

A La Sportiva Skwama nagyon jó választás lehet a teremben történő boulderezéshez. A cipő anyaga szintetikus, ami lehetővé teszi a cipő könnyű tisztítását, és hosszabb élettartamát is biztosítja.

Az, hogy mennyire tartós a cipő, az nagyban függ attól, hogy milyen intenzitással használják. Általában a boulderezési cipők élettartama akár egy évtől két évig is tarthat, de ennek nagyban függ attól, hogy mennyit és milyen intenzitással használják őket.

A La Sportiva Skwama esetében általában ajánlott egy mérettel kisebb cipőt venni a tényleges méretünknél. Azonban a cipők méretei és az egyéni lábméretek eltérései miatt célszerű először az üzletben kipróbálni a cipőt, mielőtt megvásárolnánk. Az üzletekben általában kérhetünk tanácsot a cipő méretével kapcsolatban is.

2023. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az első válaszolónak teljesen igaza van.👍 A versenytársaim közül, akik a dobogón szoktak állni vagy legrosszabb esetben 4. helyen, rajtuk is Skwama-t szoktam látni. Én csak ajánlani tudom. Főleg a terembe.

Üdv:Egy válogatott kerettag

dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!