Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erről mernétek rendelni?

Erről mernétek rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Magashegyi bakancsot szeretnék rendelni, s ezen a honlapon féláron van kB, mint máshol.

Van face, insta, twittere is.

Szerintetek megbízható?


Lockwoods Ski & Outdoor


[link]



2023. febr. 19. 16:06
 1/4 benboglar válasza:
Menj az oldalára, a legtöbb cég közli a vásárlók véleményét is ! Nekem ez bejött,egy cégtől már többször rendeltem és tőlem is kérdezi avásárlási eredményemet !! Még nem csalódtam !!
2023. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 benboglar válasza:
Ugyan az vagyok,aki előbb írt Neked! Megnéztem az oldalukat,az Egyesült Királyságból küldik az árút, van ez a webáruházuk,de saját boltjuk is. Persze, angol fontban kell fizetni, de a vevők elégedettek a vásárolt termékekkel! Főleg téli dolgokat,sí felszereléseket árulnak ! Sok sikert a vásárlásodhoz!!
2023. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már várom a bakancsot :) remélem hamarosan megérkezik. Ment a zöld :)
2023. márc. 1. 16:49
 4/4 benboglar válasza:
Oké,örülök neki! Viseld egészséggel !!!
2023. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!