Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2023. 04.01-04.02 -én Székesfe...

Máté_29 kérdése:

2023. 04.01-04.02 -én Székesfehérvár külterületén lesz rally, több településen keresztül. sehol nem találok pontos helyszínt, aki volt már ilyenen vagy tudja hol lesz ez helyileg azt megköszönném ha egy pontos helyszínt megadna?

Figyelt kérdés

Itt egy videó is róla, ide szeretnék elmenni. Látszik hogy ez valahol kint van a településeken kívül valamilyen murvás területen.


[link]



#rally #Székesfehérvár #Veszprém #külváros #rallye #Székesfehérvár veszprém rally
2023. márc. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nézői térképek még nincsenek, de a versenykiírásban megtalálható települések irányadóak lehetnek már.


[link]


Itt találod a linket.


[link]


Itt pedig lesznek majd térképek valószínűleg, vagy a duen.hu oldalán.

2023. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

El kell(ene) olvasni a versenykiírást.

Királyszentistván, Tés vagy Iszka, vélhetően nem akkora települések, ahol hosszú órákat kell bolyongani hogy megtalálj pár ezer autósport rajongót. 😄

2023. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Tés és Iszka nézők elől elzárt gyorsok lesznek, így azokat nem ajánlom.


Megjelentek a térképek:

[link]

2023. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

#3.

A Rally Guide megjelenése után már nem nagy kunszt okosnak lenni, én még a kiírásbeli útvonallapból adtam a tippet. 😉

2023. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves veterán vas. Az első válaszadó is én voltam (és a hármas is). Csak hogy boldog legyél. :)
2023. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!