Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Box, villanó fehér fény,...

Box, villanó fehér fény, képszakadás?

Figyelt kérdés
Box sparring közben normális, hogyha fejen eltalálnak, akkor egy ilyen fehér villanás történik egy ezred másodpercre? Első egy kettőt még élvezem, de 3 4 után már elég kellemetlen tud lenni. Mondjuk ennyit ritkábban kapok br egy sparringos session alatt, és ilyen heti 1x van
2023. márc. 28. 01:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen szóval egy ilyen villanásnál erre az ezred másodpercre nem is látok tényleg csak ez a fehér meh talán kicsit fekrtr bevillanás van. Képszakadádt úgy értettem.
2023. márc. 28. 01:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan ilyen fehér fénnyel szokott kezdődni az eszméletvesztés (nekem volt egyszer-kétszer). Figyelj jobban a védelemre, nehogy valami baj legyen.
2023. márc. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg ez már agyrázkódás és a szem sérülése, a villanás. Szerintem abbahagyom a sparringolást
2023. márc. 28. 07:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat nem egeszseges
2023. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2023. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál
2023. márc. 28. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól értem agyrázkódás gyanús sérülésed van, panaszaid és orvosnál nem voltál, helyette hajnali fél 2-kor a Gyakori kérdéseken várod a diagnózist.

Mindent értek, szívből remélem, hogy csupán unatkoztál és nem komoly a kérdés.

2023. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vártam diagnózist. Olvastam erről a fehér villanásról, hogy ez annak lehet a jele. Gondoltam itt megkérdezem.
2023. márc. 28. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz.

Nézesd meg magad, nehogy később súlyosbodjon a baj.

A sparringot pedig hanyagold, illetve konzultálj erről az orvossal. Ő fog tudni érdemben segíteni. Jobbulást neked!

2023. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszédültél eléggé, először azt hittem a vércukrod ment le, de itt nem:D
2023. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!