Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A kick-box mennyire jó utcára?

A kick-box mennyire jó utcára?

Figyelt kérdés
Tehát egy erőteljes low kick elég lehet? Már nagyon régen jártam edzésen, de mindenre emlékszem. Anno csak a szoba társamat rúgtam combon, persze meg volt beszélve előre beszélve, hogy előszőr ő rúg teljes erőből aztán én. Bár ő gyúrt volt én meg kickboxoltam. Én állva maradtam, neki azonnal volt néhány másodperces hatás szünet. Jár valaki mostanába k1re és használta-e már utcán low kicket?

#K1 #low kick
2023. máj. 26. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utcára a konfliktus elkerülése, a konfliktus szóbeli megnyerése, a határozott fellépés, a tökösség, az erő, a gázspray, vagy szorult helyzetben a futás jó. Lakatos Emílió és a három narkós tesója ellen nem jó a kick-box. Kés/vipera ellen nem jó a kick-box. Hátulról jövő támadás ellen nem jó a kick-box. Kocsmában/diszkóban a tohonya részeg kötözködő ellen jó lehet a kick-box, már ha van pacekod beleállni egy éles bunyóba, és nem blokkolsz le. Az utcai szituációk személyiség és dominancia alapján dőlnek el a legtöbb esetben. Ha van egy kiállásod, egy kisugárzásod, akkor jó eséllyel az életben soha oda se mennek hozzád a patkányok tarhálni vagy ugatni, ha viszont gyenge vagy és áldozatnak tűnsz, akkor járhatsz kick-boxra, be fognak találni, és a rutinosak meg fognak enni.

De azért annyira még mindig ne gondold túl azt a csúnya gonosz utcát, Magyrország még mindig nem Szomália. A családom és én is túléltünk úgy 30 évet Nógrád megyében, hogy sosem kell az utcán kick-boxolnunk.

2023. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon profin begyakorolt és erős rugások Van Damme szint vagy Taekwan do thay box hatásos lehet . De folyamatosan sorozni kell kiméletlenül , ehhez kaloria rugalmasság kell .
2023. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó tudom, hogy újra edzeni. Hát nyilván mindenki ellen nem jó. Összességében volt már jó pár csak simán határozott fellépésem, de akkor olyan szinten öntött el a düh és az adrenalin, hogy akkor össze megyünk talán nem is tudtam volna leállni. A cigányok amúgy is sunyik és többen vannak.
2023. máj. 26. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kíméletlen üzemmód azért kell mert ha rutinos balhés részeg akkor nem érez semkit , ezt a viselkedést a nyakon rúgás és használhatatlanra beállt térd kiiktatja . Paprikaspray közben a kéretlen kibiceknek . K1est ritkán fog az ember .
2023. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!