Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem talàltàk meg Suhajda...

Miért nem talàltàk meg Suhajda Szilárdot?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nagyon nagy területet felkutattak. A jeladó azt hiszem 12 órán belül is ugyanarról a pozícióból jelzett. Akkor hogyhogy mire felért a segítség, már nem volt ott?

Nem indulhatott el lefelé..? Másik útvonalon? Vagy a hó betemette?

Azt is olvastam a helikopter azt is nézte nem zuhant e le, de nem találtak erre utaló jelet.


2023. máj. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Honnan a rákból tudjuk? A jeladó 'AZT HISZED' jelzett! Annyira szakértője vagy a himalájában történt eseményeknek!


Amúgy te 3 nappal ezelőtt még a nevét sem tudtad...

2023. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
talán lesodort amikor megmozdult.
2023. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

mert ilyenkor kb. tűt keresnek a szénakazalban.

bármi lehetett... zuhanás, betemetés, bármi.

a jeladó utolsó csippanása után még mozgásban volt. De zavarodott állapotban is, az útról is letérhetett, hasadék is elnyelhette... bármi.

...

az én kérdésem inkább az, hogy a mai technológia mellett hogy lehet “elveszíteni” egy embert? Az Everesten konkrétan wifi is van.

2023. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én se értem miért nem mennek "hülyebiztos" módon, bár még drótkötél is ki van húzva, szóval keresni se kell merre menjen. Majdhogynem ki van betonozva, mert jó pénz ez a nepáli államháztartásnak.
2023. máj. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Pont ezért jöttem ide, hogy megkérdezzem, engem is ez foglalkoztat, mert Facebook kommentekben senki nem hozta fel. Csak azt tudom elképzelni, hogy lezuhant.
2023. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!