Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszka lenne nekem...

Milyen gördeszka lenne nekem jó? 12 éves fiú vagyok és szeretnék újra gördeszkázni mert régen már "tudtam" csak eltörött. Erről az oldalról melyik lenne a jó? ( lécci csak erről az oldalról mondjatok) Már ment a kanyarodás, megállás, ollie.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 1. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen írjatok. Egy deszkát szeretnék karácsonyra. :)
2010. nov. 1. 18:36
 2/8 anonim válasza:

[link]

szerintem ez tökéletes lenne neked. én tegnap kezdtem deszkázni, de kb olyan szinten vagyok mint te ("kanyarodás, megállás, ollie") és sikerült ma eltörnöm a deszkámat... lehet én is ilyet fogok kérni mert ez "magas szintű gördeszkázáshoz nem ajánlott." úgyhogy ez tökéletes nekünk és még jól is néz ki...:D

14/F

2010. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyen dechatlonos szarokat ne vegyél.Itt van neked komplett deszka ez ér is valamit. [link] 22 ezer forint a minőségben ez a belépő szint mert vannak ám 40 ezres lapok is
2010. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és vegyél deszkázásra alkalmas cipőt,mert egy sima utcait 1.5 hónap alatt kinyírsz [link]
2010. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi a válaszokat!
2010. nov. 2. 08:07
 6/8 A kérdező kommentje:
A cipő nem lényeges
2010. nov. 4. 13:58
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem mit egy 40-es cipő? xD
2010. nov. 5. 13:15
 8/8 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok,és lány. Volt már jópár deszkám, nagyon szeretem azokat, de a legfrissebb, ami most van, az oszan 40X10 cm, amitől tartok, hogy gyerek, vagy vmi ilyesmi. Barátnőmtől kaptam, elvileg nagyon drága és jófajta...csak mit érek én vele, ha gyerek. De nem tudom, lehet, hogy van ilyesmi fajta is? Bocsi, hogy ide írok kérdést, és köszi előre is a válaszokat.
2011. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!