Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van nekem egy yamaha dt 50 mx...

István02 kérdése:

Van nekem egy yamaha dt 50 mx motorkerékpárom és elkopott a hátsó fogaskerék ami 42fogas volt . Nem tudom milyet vegyek hozzá mert azt akarom hogy a gyorsaságán is dobjon egy 10km/h és ha kell terepre is tudjak menni. Kissebet vagy nagyobbat?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 16. 06:50
 1/3 G-'za válasza:
Hello, kisebbet kell venned, ha azt akarod hogy jobban gyorsuljon, és nagyobbat ha azt szeretnéd hogy a végsebessége növekedjen...Remélem tudtam segíteni.:D
2010. nov. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nagyobbat veszel akkor terepezel, ha kisebbet akkor gyorsabb lesz. A kettő együtt nem megy
2010. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szokratesz ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy csak a hátsó fogaskereket nem érdemes cserélni hanem egyszerre az elsőt a hátsót illetve a láncot is. És persze ha elkopott akkor a láncvezetőt is.

Ha csak a hátsót cseréled akkor a láncot fogja megenni hamar

2010. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!