Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A D-test nevü fokozoval...

Everlast kérdése:

A D-test nevü fokozoval kondiban milyen eredményeket tudok elérni, mi a hatása illetve érdemes e elkezdenem? Aki probálta, tapasztalta az írja le hogy milyen. Mellete boxolok, kicsit meg szeretnék nőni és megformázni az izmaimat.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A kajád rendben van?Tápkieg,vitamin?Először ezek a fontosak,utána jöhet a D-test
2011. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2011. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen a kaja, vitamin rendben van! Elő segiti e a fogyást és ezzel eggyütt az izmok kiformálását?

18 éves vagyok.

2011. márc. 3. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Izmot felszedni és fogyni egyszerre nem lehet.Amúgy,ha rendelkezel jópár év edzésmúlttal és már nem bírsz nőni akkor lehet jó lenne,de ezt én erősen kétlem a kérdésből ítélve,szóval hagyd a francba és inkább olvasd el az alapismereteket:-) [link]
2011. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az alapismeretekkel. Azért tettem fel a kérdést,hogy akik használták azok leírják a személyes tapasztalataikat. :-)
2011. márc. 12. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdésből ítélve nem hinném,hogy tisztában vagy..
2011. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!