Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » GYerektápszer mint fehérje?

GYerektápszer mint fehérje?

Figyelt kérdés
Több ismerösömtöl halottam hogy edzés után babatápszer-be kevert 2 tojást szürcsölnek be szerintetek jó lehet?
2011. júl. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú nekem az unokatesóm mondta, hogy egyszer megivott egy ilyet edzés után, és +2 kiló tömény izom ugrott fel rá!!!! Nem ám ilyen lufis felfújt fajta, hanem amiben igazi erő lakozik!!!!! a nyers tojás egyébként különösen jó, serkenti a bélflóra egészséges működését és segít megakadályozni a szalmonellát.
2011. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a faszomat kell flegmázni?!

Én csak egy olyan kérdést tettem fel amiben nem vagyok tisztában,most ebben nem tudom mi az a nagy baj?

2011. júl. 28. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolkodni kéne inkább. nyilván a testépítők vennék drágán a tejsavó izolátumokat, meg koncentrátumokat, ha egy babatápszerrel meg lehetne oldani a dolgot. A nyers tojás persze külön Darwin-díjas.
2011. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor: az ismerőseid hülyék, a babatápszer vagymiez nem nekik lett kitalálva.. mint ahogy a nevében is benne van. Gyanítom nem 1/f vagy, ígyhát valószínűleg nem kisbabáknak való tápanyag kell neked, főleg nem edzés után. A nyers tojásban meg mi a menő? Szerintem borzalmas íze lehet, sütve viszont fincsi.


Ha van pénzed, vegyél tömegnövelőt és ne ilyen szarokkal próbálkozz, mert csak leépülnek az izmaid. Ja és ne kövess minden hülyegyereket, meg kell tanulni elkülöníteni az valóságot a hülyeségtől.

2011. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jó! Babatápszer babáknak való nyers tojás meg szalmonellára vágyóknak.

Edzés után gyors felszívódás kell,ez vagy:

tömegnövelő por (fehérje+ch+exták esetleg)

protein por (fehérje) +dextróz vagy vitargo

Más megoldás NEM LÉTEZIK!

2011. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!