Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok nekem valami...

Ajánlanátok nekem valami pécsi küzdősportot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok még nem csináltam semmi hasonlót, nálunk nem lehetséges ezt megoldani, de most elmegyek innen és szeretnék valamit hobby szinten csinálni és engem ez a dolog vonz a legjobban és önvédelemnek is jó. Mit tudnátok ajánlani és mennyibe kerülne?


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 12. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kick-box: [link]

Muay thai: [link]

Birkózás: [link]

Jiu jitsu: [link]

Teakwondo: [link]

2011. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves 14 éves lány, nem elhanyagolható fontosságú tisztában lenni vele, hogy NEM! nem jó egyetlen sport sem önvédelemre. más 14 éves lányokat összeesésig pofozhat egy küzdősportoló, de fenyegetett helyzet kezelésére nem megfelelő. csak sport.
2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha önvédelem akkor harcművészet

[link]

[link]

stb.

Ha sportolni meg versenyezni akarsz akkor küzdősport pl thai box, box, kickbox

2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól hogy most még nem tud megverni egy 14 éves lány egy 30 évest attól még érdemesebb minél hamarabb elkezdeni jobban rögzül van a klubbunkba nagyon fiatal gyerek 12 éves és már most nagyokat tudd rugni és szabályosan pár év és nem kötnék bele tekintve hogy régóta tolja én most kezdtem el 18 évesen (Muay thai ) hát 3 év kondi után vannak bajok ha vékony a testalkatod nagyon ajánlom , mert ezek a thaiok 50-60 kilósak max (férfiak mondjuk de hogy értsd ha mondjuk ilyen soványka vagy akkor jó hely ) Jól lehet fogyni vele ha kövér vagy de ilyen nagyobb testalkatuaknak elég kemény én pl 85 kiló vagyok 18 éves fiú hát igazán csak hasamon van úgy több nem izom is a többi testrészen alakított a kondi dehát , elég kemények az én testemmel az edzések szóval ha esetleg véletlenűl neked is tetszene a sport akkor azért érdemes nagyon átgondolni , mert könnyen eltudja venni az ember kedvét az ,hogy az elején elhúznak az ember mellett ha csak nem tolt valami olyan sportot ami nem színtiszta erőre megy hanem erőnlétre
2011. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Shotokan karate
2013. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!