Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a lány izmos? Videóval

Ez a lány izmos? Videóval

Figyelt kérdés
Sztem kell izom ahhoz hogy így fenn tartsa magát a rúdon, de nem értek hozzá. [link]
2011. szept. 8. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Ahamm, kell neki izom. De azért megjegyezném, hogy nehogy már sportnak nevezzük ezt...
2011. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk annyiizom kell hozzá, mint a kötélmászáshoz... az azért nem olyan nagyon sok, a legtöbb lány fel tud mászni
2011. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dirtboy ***** válasza:

a hétszázát micsoda csaj


van rajta némi izom igen,de nem izom kell hozzá hanem erő és hajlékonyság hogy ezt meg tudd csinálni.egy kicsit becsapós egyébként mert a lábuk az tapad a rúdhoz csak a tenyerük csúszik a rúdtáncosoknak úgy tudom,ezáltal lábbal nem kell nagyon szorítani csak ráfonni és már meg is tartja a súlyát a táncosnak,de volt pár rész a videóban ahova bizony kellet erő is.

2011. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
a karja izmos, a többi testrésze... hajlékony? miért ne nevezzük sportnak?
2011. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:
42%
ez tényleg nem sport, attól hogy a csaj mondjuk liheg a végén meg dolgozik egy kicsit a karja meg pár testrésze attól még nem sport. tegnap kivágtam vagy 8 akácfát stihel a végére sőt nem csak a végére lihegtem,izzadtam,a testem is fáradt volt de még sem sport a favágás ahogy a rúdtánc sem nevezhető sportnak.
2011. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


Hát, igen. Az asszony is gondolkodik minden este, hogy dugjon-e velem vagy sem, a sakkozó is gondolkodik, hogy mi legyen a következő lépés, oszt osztán mind a kettő csak gondolkodik, hááá, mi itten a kérdés???


Hja, hogy a két fajta gondolkodás között pont akkora a különbség, mint a favágás meg a rúdtánc között.

Ha a felét megcsinálod, mint amit a csaj a videón, akkor majd mondhatod, hogy ezmiez.

Addig meg csak lihegj a favágó fűrészeddel.

2011. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:
nem favágó vagyok hanem testépítő csak mellékesen szoktam néha favágást is vállalni.
2011. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

szerintem nagyon is sportnak számít... mint bármelyik másik táncstílus. csak a tánc úgy sport hogy közben művészet is.

a sport tág fogalom, amit gyakran elfelejtenek a fiúk, nekik kb csak az sport amiben labda van. és a kérdésedre a válasz: igen, nagyon is izmos ez a lány.

2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Úgy tudom egy átnyergelt tornász lányról beszélünk, tehát igen van némi izma a hölgynek.


A tanult kondis-favágó kollégának ajánlom figyelmébe ;):

"A sport definíciója:

Olyan játék, mely növeli az ember mozgáskultúráját, fizikai erejét, egészségét (testnevelés, rekreáció, szabadidő hasznos kitöltése)"


Innentől a kondi ép oly meg kérdőjelezhető, mint a táncok.

2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dirtboy ***** válasza:
42%

rendeb elfogadom hogy sport, velem lehet beszélni és meggyőzni is. :)

de nem kell favágózni nem vagyok favágó csak imádok stihlel dolgozni és ha még pénzt is keresek vele akkor miért ne csinálnám néha napján ha felkérnek.

2011. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!