Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nehezen hízóknak milyen...

Nehezen hízóknak milyen tömegnövelőt ajánlotok? Én ezeken gondolkodtam: Jumbo, Gaint Fast, Serious Mass, Tested Gainer. Véleményetek a felsorolt termékekről, illetve további ajánlatokat megköszönném!

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:45
 1/8 dirtboy ***** válasza:
kajád mennyit fedez a szükségleteidből???
2011. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Évek óta űzöm a testépítő sportágat és 100x is bebizonyosodott a tény, hogy hiába szedsz bármilyen kiegészítőt míg szar a kajád. Edzés után igyál meg egy turmixot ezek közül BÁRMELYIKBŐL és táplálkozz mellé helyesen. Ez a megoldás a nehezen hízók számára is.
2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 clint ***** válasza:
az előttemlévőhőz semmit nem lehet már hozzáfűzni.... ennyi az egész
2011. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
450-500g ch kellene egy nap, ebből olyan 350 meg van...ennyit is alig tudok enni, szal lehet beruházok egy b12 vitaminra is...
2011. szept. 18. 12:57
 5/8 dirtboy ***** válasza:

mivel proteint nem írtál hogy abból is több kéne ezért feltételezem hogy az megvan a kellő mennyiség és csak a ch nincs meg.

a helyedbe ch pótlásra vennék dextrózt edzés utánra és egy 4,5kilós max gain plus-t.abból 100g tartalmaz 85g ch-t.ezzel a kettővel simán meg lesz a kellő ch mennyiség.

2011. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
13:15 ha már vesz egy tömegnövelőt akkor minek a dextróz???
2011. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

igazad van Clint

azt hittem hogy a max gain vegyes ch úgy értem különböző felszívódási idejű,de nem az csak dextroz meg malto.

délutánra már megnéztem hogy milyen ch tartalmaz csak elfejtettem ezt a kérdést mert egy másik tömegnövelős kérdés elvonta a figyelmem így hát nem javítottam át.

ja és bocsi kérdező legközelebbi figyelmesebb leszek.

2011. szept. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
igen de igazából tökmindegy mert a malto is kb ugyanolyan hamar szívódik fel mint a dextróz, csak nem emeli az inzulint annyira, edzés után bármilyen ch jó ha zsír és rostmentes (szóval a zab kilőve) mindent hamar emésztesz, hisz ki vannak éhezve az izmok. Bármelyik tömegnövelő jó a célra ami maltót, vitargót, dextrózt vagy palatinose-t tartalmaz, a zabos hülyeségek max napközben de nekem nem kéne úgy sem.
2011. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!