Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Puffasztott rizs!? Szeretnék...

Puffasztott rizs!? Szeretnék naponta megenni 2 csomag pufirizst (kb ennyi ch hiányzik az étrendemből) és érdekelne hogy Ti hogy szoktátok fogyasztani, van-e valami ötletetek hogy hogyan tehetném picit ehetőbbé?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kartonpapírt rágnék, 1 csomagot is nehéz megenni...teába áztatva esetleg?
2011. szept. 19. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

teába áztatva??? wáá, fúj.


Nekem is elég nehezen tűnik el, de nem azért, mert nem ízlene, szerintem a sós kifejezetten finom, inkább csak elnyammogok vele. :D


Én ezért rengeteg zöldséget eszem mellé, azzal jobban csúszik. ( a csirke is!)

2011. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

XD Én egyszer megkóstoltam ,olyan volt mintha nikecelbe haraptam volna. De ízre is.

vaniliás tejbe tedd. jobbat nem tudok.

2011. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cynic ***** válasza:
sehogy. egyed oszt kész.
2011. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:

ne natúrt egyél az botrányos, de ha extrém sport neked a fogyasztása akkor komoly gondok vannak.


egyébként ott a pont aki a sósat javasolta, én csak azt veszem, évek óta le tudom gyűrni. kenhetsz rá nutellát is tőlem attól még ugyanolyan sz@r és unalmas lesz egy idő után

2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú... Pedig én tökre szeretem - bár sósat édessel... nekem az lenne a búvárkaja. :)

Nem hiszem, hogy ez ebben a sportban "ér", de én lekvárral szoktam enni, úgy finom (eperrel pölö).

Megjegyzem van ilyen szeletben amarántos meg sokmagvas változat is, ha az esetleg jobb lehet.

2011. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bix ***** válasza:
cyan te nő vagy neked elnézzük:D
2011. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze hogy el.

én meg nem eszem puffasztott rizst, de ha muszáj lenne valami normális minőségű CH-t letömnöm magamba, akkor tartanék otthon valami hagymás alapról indított rizottót. az azért elég finom, és nem kell hogy sokkal "dúsabb" legyen mint a natúr rizs.

2011. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bitt18 válasza:
én felvágottal eszem hozzá zöldséget és sajtot. ugyan úgy mintha kenyér lenne. sőt próbáld ki nekem nagyon tetszett: Én 3 darab natúrt puffit össze szoktam törni, olyan 1 - 1, 5 cmes darabokra beáztatom egy kevés tejbe hogy megpuhuljon, rakok rá 2 - 3 db édesítőt porrá törve és mákot ízlés szerint én jó sokat teszek rá.És voálá meg is van a mákos guba:) Én keveset eszem mivel vigyázok a ch bevitelre..de ha neked tetszik akár az egész zacsit meg csinálhatod így csak a többi hozzávalód is növeld:)
2012. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem ettél te még sz*r kaját, ha a puffasztott rizzsel vagy elkeveredve...
2014. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!