Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdőnek mi a megfelelő...

Kezdőnek mi a megfelelő airsoft fegyver?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Szeretnék elkezdeni airsoftozni . Kutakodtam a neten , találtam is nem egy csodás honlapot . Viszont vannak problémáim :

Nem tudom melyik a megfelelő fegyver ( AEG ben és azon belül pedig valami Assault Rifle-ben gondolkozok )

Úgy olvastam hogy az AK-k az egyik legmegbízhatóbbak.

Viszont itt jön a probléma . Ugyanis nem szándékozok kifizetni 38 ezer forintot egy fegyverre . Nincs valami olyan típus/márka amit megúszok legalább 15 ezer forinttal olcsóbban ?

Nem muszály AK-nak lenni ha azt mondjátok hogy a karbantartása nem igényel túl sok macerát , és még a teljesítése is megfelelő.

(esetleg ha odaírnátok hogy hol lehet beszerezni azt végképp megköszönném)


2011. okt. 5. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
15-ért géppuskát? Nőj már fel. Annyiból kapsz egy rugós marokfegyvert...
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod . De ha ilyen tajparaszt vagy akkor nem is igényeltem volna. Valamint láttad valahol hogy csak és kizárólag új kéne ?

Azt meg le se írom hogy a válaszod semmi használhatóval nem szolgált ...

2011. okt. 5. 22:04
 3/9 A kérdező kommentje:

És még valami . Nem tudom mi volt volt a gyengéd a suliban :

A matek vagy a szövegértés ? Fuss újra a szövegnek és hátha sikerül ^^

2011. okt. 5. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

te meg menny ki a józsef városi piacra, ott kapsz 1000 forintért, aztán anyádék tárcáját sem terheled le túlzottan.

hülye gyerek...

2011. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyi itt a segítőkész ember^^


Tökmindegy hogy AK vagy m14,az csak az "alakja". A bele a fontos. Ha a belseje nem teljes mértékben fémből van akkor az kuka úgy ahogy van. Az hogy a fegyver külseje műanyag vagy fém az csak esztétikai kérdés.Az m14-esem full fém(eltekintve a puskatustól),az m4a1 viszont kívülről nagyrészt műanyag,de nagyon fel sem tűnik hogy abból van,de pár tizest rögtön lefarag az árából.A gyártók között érdemes szelektálni,cyma jg boyi ca tm amik hirtelen eszembe jutnak,és már mind jó fegyókat gyárt(régen a cyma nem volt a legminőségibb,ma viszont már nincs vele semmi baj)

Ha vásárolni akarsz használtat akkor vatera(bár igen gyakran próbálnak meg átb*szni,úgyhogy ott óvatosan)

expressz.hu(itt már jobb a helyzet)

illetve softair.hu ami szerintem a legmegbízhatóbb és segítséget is biztosan kapsz majd.Ami pedig az árat illeti,20E környékén már igen jó puskákat is kifoghatsz,ne hallgass a gyökerekre.

2011. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2011. okt. 5. 22:31
 7/9 anonim válasza:
44-es bazis 16 ft egy aep pisztoly
2012. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bigfoot007 válasza:
Üsd be azt hogy katonadolog.hu és ott az elektromos airsoft fegyverek közt találsz egyet ami 24000 forintért.eze full automata van hozzá ér sőt hangtompító támasz duplatár stb.de maga az oldalon is sok jó dolog van.
2013. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az airsoft egy nagyon jó sport,de sajnos ugyanennyire drága is! Nos ha megfelel a használt,ajánlom az airsoftos topicokat ahol hozzáértőktől veszed.

Ha nem akarsz rááldozni kis tuningra,célzóra stnre akkor sztem egy 25-30 ból tudsz venni eyenruhát is,lőszert és egy normálisabb akksit is kapsz ha jófej a srác

Bár ruhából is tökéletes kis tingli tanglikra egy fekete pulcsi meg egy farmer,koszolós cipő ,ezek lehetőleg ne pirosak meg kékek legyenek,mert rontják a realisztikáját a játéknak és egyből észrevesznek.

Visszatérve 20-ért találsz jókat,de hozzártőktől akár facebook csoportokban akár itt kérdezz rá,nehogy csalódj!

A taiwangun.com oldalon rengeteg olcsó cuccot találsz,fehyvereket,felszerelést,tényleg,mindent.

Ott 30-ért kapsz cm.028 nevű ak-47et zsír újan.

Ezt a kezdőfegyvert ajánlom,nagyon gyakori,rengeteg pozitív véleménnyel és nekem is volt szerencsém hozzá,teljesített mind épületben,mind kívül (szabadszállási laktanya).

Valszeg meg fog tetszeni a játék így hátha beleáldozol több pénzt ês Téged is befogadunk kis közösségünkbe :)

Remélem segítettem,az első két válaszolónak pedig mondanám,hogy Én is meglepődtem a pénzkereten,de nem szabad így fogadni,még mindig jobb mintha sniper akarna lenni :D

2016. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!