Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Roller vagy Gördeszka? Szerint...

Roller vagy Gördeszka? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tom eldönteni melyiket válaszam!Roller vagy inkább Gördeszka?Szerintetek melyiket válasszam!?
2011. okt. 8. 10:03
 1/9 anonim válasza:
Mindkettő naon jó, de rollerezni könnyebb mint deszkázni, de azt is meglehet tanulni.
2011. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én deszkázni szeretek,de a rollert sem vetem meg.

Rollerezni könnyebb

2011. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyszerűbb a roller de én a deszkára szavazok!

Olcsóbb, akárhol lehet vele látványos trükköket csinálni, de nehezebb

2011. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Deszka ez alap,mert arra jobban figylenek és jobb trüköket tuds megcsinálni vele. Ha fejér megye könyékén vagy akkor viszont roller mert az terjed mint a futótűz..
2011. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bableves98 válasza:
100%
Egyértelműen deszka
2011. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5%
szerintem roller mert az könnyebb és szerintem jobban néznek ki a trükkök
2012. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

deszka abból a szempontból jobb, hogy egy minőségi az kb. 20 ezer forint, de egy minőségi roller az 45 ezer forint

a deszka azért is jobb mert azzal szinte bárhol tudsz trükközni, viszont nehezebb is

2013. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
deszka *-*
2013. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
fuj nehogy rollerezz mer kiröhögnek csak deszka keress rá dylan rieder-re nézd meg a videoit tuti deszkázni akarsz majd utána és nem a csira rollert választod 10 évesen rollereztem vágod?.. nagyon ratyi ha egy nagyobb koru ember csinálja akkoris ha trükközöl vele meg csúszkálsz akkoris ugyanolyan ratyi maradsz.
2013. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!