Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk! Milyen érzés volt,...

Fiúk! Milyen érzés volt, amikor küzdelemben / harcban akár valós szituációban, akár edzésen egy lány legyőzött, megadásra kényszerített? Leírnád, ha volt ilyen? Csajok, ti is írhattok ilyen sztorikat!

Figyelt kérdés
Szóval, akár küzdősport, harcművészet, önvédelem, edzés vagy egy játékos házi birkózás volt, érdekelne, milyen érzés, amikor egy lány / nő lenyom egy fiút / férfit? Körülmények, tapasztalatok érdekelnének! Hogyan történt?
2011. okt. 15. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezt az egyetlen egyet utálom ha egy lány megtámad akkor nincs jó megoldás megver akkor ő egy "kemény" csaj Ű(meg a lóf@szt) te meg egy sz@arjanko vagy megütöd akkor meg téged baszogatnak hogy hú de fos vagyok megütöttem egy LÁNYT!! Elmegyek elszaladok akkor az első szitu vége lesz... ha megtámad egy lány MEGSZÍVTAD CSŐBE HÚZTAK
2011. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyőzött. Tapasztaltabb volt nálam. Legközelebb én győzök...
2011. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:26


Nem részleteznéd, hogy történt? Edzésen? Milyen sportág (övszín) stb?

2011. okt. 15. 21:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt volt Szilveszterkor félrészegen.

A stílus házi birkózás.

Indultunk bulizni a barátnőmmel és öltözködés közben elkezdtünk birkózni.

Nyúltam felé és belekapott az újjamba szemből.

Annyira fájt,hogy elfeküdtem az ágyon a fejemből kiment a vér,még levegőt sem vettem,elszédültem.

Na aztán mentünk az ügyeletre,röntgen stb,hosszában végig megrepedt a csontom.

Úgyhogy totális győzelmet aratott:).

2011. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1. eset

Jujitsu edzés. Földharc. Ő 3. kyus én 4. Hozzáteszem, hogy nem hiszek az övek színében. 5 évig voltunk edzőtársak. Aztán én 5 évet kihagytam, ő nyomta tovább. 5 év után visszatértem. Legyőzött. Nekem 5 év tapasztalat, neki 10. Fél évvel később már döntetlen lett. De még így is bőven van mit behozni, jól elhúzott mellettem.


2. eset

Kempo sparring. A csaj egy fejjel volt nálam magasabb és vagy 10-15 kilóval nehezebb. Ő többet sparringolt mint én, tapasztaltabb. Én meg nem védtem a fejem rúgás közbe, így mindig bekaptam oldalról az ütéseit. A végén csúnyán orrba vertem és leállították a meccset, de szerintem csak szerencsém volt. Mondhatjuk, hogy ő nyert.

Ez van, ő volt tapasztaltabb. A legközelebbi alkalomra még erősebbé kell válnom...

2011. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

én nem fogok ilyen intelligensen válaszolni.

bevallom, ki nem állhatnám. engem még az is zavar, ha 1 órán át két legkeményebb edzőtársaim ellen küzdök, és ahogy fáradok átütnek a védelmemen..

ha egy nő győzne le.. max szkanderban, az nem érdekel, de ahol már egy minimális harctechnika is beköszön, azt NEM NEM SOHA :D

egyik válaszoló: félrészeg állapot nem ér, akkor bármi megeshet.. saját magát is lenyomja az ember. ha kell a saját ujját eltöri, még ellenfél sem kell.

2011. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
50%
ha volt ilyen akkor utána jól le lett szoptatva
2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
legjobb. edzés után gyors tusolás és kis akció.
2011. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem teljesen olyan,mint az előzők,de hasonló.


Szal suliban voltunk,és van 1 naon agresszív csaj az osztályomban,de olyan szinten h ököllel csapkod meg csőrrel rugdossa nekünk fiúknak a lábszárunkat,de ha védekezünk az is baj(ő nem űz semmilyen küzdősportot/harcművészetet,én thai boxolok).Múltkor vmit poénosan beszóltam neki,nem komolyan,sokan nevettek is rajta,de ő komolyan vette,szal teljest testsúlyából nekem rontott,ott ütött,ahol ért.Persze ezzel még elvoltam,mert csak oldalról ütötte csak a felsőtestemek,és azokis inkább pofonok voltak.Aztán be akart vinni vmi télleg naon szánalmasan béna,SZEMKÖZTI(most sem értem,h hogyan lehetett annyi esze,h azt hitte,h ez sikerülhet,képzetlen ide vagy oda) low kicket,énmeg ugye talppal védtem le,mire ő felháborodott,h milyen lett a fehér nacija.Még mérgesebb lett,és már szó szerint lerohant.Nekem meg össz-vissz annyi jutott,h fedezékben lehettem,mert ha bármi féle ellenállást tanusítok,ordítani is elkezdett vna.De ugye ilyenkor már hátrálnom kellett,és 1 elég pici teremben voltunk,szűk hellyel a padsorok között.Valami okos oszt. társam ott hagyta a fokyosó közepén,tárva-nyitva a táskályát amibe én beleléptem,és beleakadt a hátsó lábam,és nem tudtam kivenni.Persze a folyamatos hátrálással nyertem pár méyert,így volt helye is,meg alkalma is ,h nekem rohanjon,mivel nem tudtam megmozdulni,ráadásul a csaj elég duci is úgyh tankként tört rám,én meg akkroát estem hanyatt,mint az ólajtó.Persze a hülyéje 'nem látta',h a földön erőlködöm ki magam a táskából(tuti látta,csak direkt nem vette észre),éd ugye ezt úgy adta tovább,h nem azért nem tudtam fölkelni,mert 1 5 kg-os táskát hámozok le a lábamról,hanem mert annyira fájt,h nem bírtam talpraállni.És az olyan rossz volt,h 'mindjá' méhen rúglak,oszt elrepülsz dagadék',de nem tehettem,mert LÁNY!Am azóta már figyelmeztettem,h ha még egyszer kezet mer emelni rám,isten a tanúm,h nem fogok lányként tekinteni rá,és azóta( mivel tudja,h MT-zok) jól is viselkedik a dagatja.

2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Savass válasza:
100%
engem coroban szétcsapott az exbnőm 3 kis "csatlós pincsije" :D de mit tehettem volna, lányoknak TILOS, azaz TIIILOOOOSSS visszaütni!!!! poénnak elment, még ha kicsit vérzett is a szám az egyik műkörmétől. A vadiúj replay pólóm is leszaggatták, de így jártam :D
2011. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!