Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit jelent ha egy gördeszka...

Kshow kérdése:

Mit jelent ha egy gördeszka lapnál ezt látom? /7.87,8.1,8.2stb. /?

Figyelt kérdés
illetve gondolom...de menyibe befolyásol ez trükköknél vagy melyiket ajánlanátok,és menyibe különböznek számozás szerint?Egy kicsit furcsán fogalmaztam meg de remélem értitek a kérdésem:)
2011. okt. 16. 22:39
 1/3 anonim válasza:

lehet hogy már későn írok de azért osztom egy kicsit az észt :D

A számozás a lap méreteit jelentik, de haverom flip lapja és egy másik srác superior lapja között volt néhány szám különbség - a superior volt a nagyobb számozású mégis a flip volt a nagyobb méretű (nem sokkal pár centivel).

nem sokban befolyásol, esetleg annyiban hogyha egy laphoz már hozzászoktál furcsa lesz egy másik méretű lappal trükközni, de hozzá lehet szokni hamar.

2011. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ez hosszúságba értendő ugye?
2011. dec. 9. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
ez szélességben érthető általában 8.0 a megszokott méret mindenkinél de pl nekem 7.75 ös van mer jobban szeretem ha nem olyan széles a lap de ha pl nagy kani lábad van jobb a széles lap. De 8.0 az arany középút :d
2013. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!