Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha hétfő szerda pénteken...

Tomika24 kérdése:

Ha hétfő szerda pénteken edzek, akkor edzhetem mind a 3nap az egész testemet? Vagy az már sok lenne és besülnék? Mell, Hát, Bicepsz, Tricepsz, Váll, Has!

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 17:02
 1/8 anonim válasza:
Hát csak akor tudok segiteni ha megmondod hány éveas és hny kilo vagy h nem e megterhelő
2011. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 éves, 71-2 kiló, 185-7 magas...edzegetek már 2-3 éve,tehát kapisgálom a dolgokat!Csak eddig nem érintett meg a dolog annyira!De most komolyabban szeretném elkezdeni,kaját is összeállítottam rendesen!
2011. nov. 29. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Hétfő - mell, tricepsz, has

Szerda - hát, bicepsz, has

Péntek - láb, váll, has


Nem valószínű, hogy sok lenne inkább kevés... Persze gondolom nem 4 órás edzésre készülsz, hanem 1 max 2 gyakorlat / izom.

2011. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem is ez nagyon jó igy
2011. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

edzhetsz de ez nem egész test csak akkor ha amputálva van a lábad.



Pintér Sára

felraksz egy k ibaszott kérdést és mi meg válaszolnánk rá de nem tudunk információ hiány miatt,ezért vissza kérdezünk te meg ba szol írni.

akkor mi a f aszért raksz fel kérdést arra lennék kíváncsi?

2011. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát inkább 3 gyakorlat!

De szerintem félre értettük egymást...én így gondoltam hogy sok lenne-e?!

Hétfő:egész test!

Szerda:egész test!

Péntek:egész test!

Csak azért kérdeznék meg hozzáértőket mert ezt az edzésformát már mondta 1 illető,de szerintem ez sok és besülnének az izmaim!

2011. nov. 29. 17:19
 7/8 A kérdező kommentje:

dirtboy

a lábat azért nem írtam,mert focizok,tehát nemhinném hogy kéne egyenlőre lábaznom!azért köszi!

2011. nov. 29. 17:23
 8/8 dirtboy ***** válasza:

foci az nem jelet semmit,egyik ismerősöm is focista és volt hogy mikor volt ideje kifejezetten lábazni jött át.

semmi más napon nem jött edzeni csak lábnapon lábazni,focistáknak is kell a lábedzés és hogy erős legyen a lába.

2011. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!