Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha egy shaolin kungu-s össze...

Ha egy shaolin kungu-s össze verekedne a ringbe kesztyű és egyéb védőfelszerelések nélkül egy thai boxosal melyi kük gyözne? A shaolin kungfusok is bírják a fájdalmat? Hogy edzenek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 13:30
 1/10 anonim válasza:
82%
Szerintem a nyelvtankönyv nyerne, és téged dupla KO-val ütne ki.
2011. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
szerintem egy béééézbóóózütő vagy egy puskagolyó nyerne
2011. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a helyesírási hibákért ellnézést
2011. dec. 6. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
A te szórakoztatásodra,nem fognak még fel sem állni.A harcművészek nem show manok.
2011. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A pénz beszél.
2011. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

A Shaolin Kung Fu-sok rohadtul bírják a fájdalmat.Mi,Thai Boxolók a köríves testrúgást kézzel és lábbal védjük le.Ők tudod hogyan?Hassal.Olyan jó bírják,h aszondják,minek nekik szerencsétlenkedni,nekik ez meg se kottyan.Ha meg akarod rúgni őket,befeszítik a hasukat és szemből belefordulnak a rúgásba,ennyi.

Itt 1 vidi a tűrőképességükről:

[link]

2011. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Am szerintem ringben a Thai Boxoló nyerne,elvég neki ott nanyobb a tapasztalata.Viszont utcán meg a Shaolinos.
2011. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dementoricus ***** válasza:
93%

egy jobb shaolinos simán megverne egy rosszabb thai boxost, ezt láthatod itt :


http://www.youtube.com/watch?v=Hjm5-lcHH5U


és akkor nézd meg mit csinálnak ezzel a shaolinossal az mma-ban :


http://www.youtube.com/watch?v=3efaX5GCQxM


sok shaolin iskola van magyarországon, nem tudom melyikben mennyire keményítik fel magukat (mennyire bírják a fájdalmat) de a thai boxosoknál ez az alap.


javaslom nézd itt meg a shaolin sulikat :



www.kung-fu.lap.hu

2011. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dementoricus ***** válasza:
60%

CARBON !


Te oan lüke vagy :DDDDDDDDDD


Nem lehet megnyitni a videódat...

2011. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dulosteep válasza:
100%
Az, hogy melyikük győzne az attól függ, hogy mennyire edzettek. Ha egy 1,5 - 2 éve folyamatosan edző tahi boxost összeraknak egy full kezdő kungfussal, a thai boxos beleépítené a ringbe, és ugyanez fordítva is igaz. De egy ugyan annyira tapasztalt, ugyan akkora, ugyan olyan testsúlyú harcost tennének egy ringbe... szerintem a thai boxos nyerne, mert boxkesztű nélkül nagyobb az ütés és én magam 2 éve thai boxolok és volt már olyan, hogy kiütöttem egy embert 3. ütésből aki tapasztaltabb volt nálam, de én gyorsabb és erősebb voltam (nem egó) tehát a gyorsaság és a nagyobb ütéserő miatt szerintem a thai boxos. (Bocs a helyesírási hibákért)
2013. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!