Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mik a tömegelési/szálkásítási...

Mik a tömegelési/szálkásítási időtartamot meghatározó tényezők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne hogy tömegelés/szálkásítás során mik azok a koncepciók amik meghatározzák a diéta intervallumát ?


Egy kitűzött testömeg (szálkásításnál testzsír százalék), vagy adott idő (pl. X hónap tömegelés Y hónap szálkásítás)?


2009. júl. 8. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha normális súlyról indulsz, akkor olyan 2-3 ÉV alatt összejön akkora tömeg hogy az első diétádat megkezhesd. Én 3 éve tömegelek, de még legalább 2 évig fogok az első diétámig!
2009. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha versenyző akkor a verseny időpontjától számítva annyi nap amíg lepucolja magáról a zsírt 10-16hét

ha súlykategóriába akar befogyni akkor nyilván azt is figyelembe kell vennie

2009. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyilván nem versenyző mert akkor nem itt kérdezne Oo :)
2009. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaja:) hobbi sportoló vagyok.


most 90 kilóról kezdem a tömegelést, kb 1 éve edzek (elötte volt egy majd 40 kilós fogyásom)

eddig kb annyira figyeltem a kajára hogy "tisztán" kajáljak, de nem számolgattam a ch-t fehérjét (megvolt a napi kis grill csirke, meg valami pufirizs mellé, de kevés volt :) ).


kb egy 3 hónapja belekezdtem egy tömegelésbe akkor 1 hónap alatt fel is jött 3-4 kiló, meg az erőnlét is sokat javult, csak aztán már tömőkanállal sem ment belém a kaja (leginkább a változatlan étrend fogott ki rajtam)


most megpróbálom majd úgy csinálni hogy variálom (ugyan akkor feldoglozatlan alapanyagokból) rakom össze a kaját, ha már unnám a "csirkerizst" :)


köszi az eddigi válaszokat

2009. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!