Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó lenne a kúra?

Jó lenne a kúra?

Figyelt kérdés

lenne egy olyan kérdésem hogy ez így jó lenne-e? Most a kúrára van kb 110ezrem ebből kellene megoldani hogy a mostani 72-73kg-ról menjek fel 90kg-ra és tartsam is meg.

Erre gondoltam: zöld danabol+napi 4g/tskg fehérje ez csak kiegből és mellé még megy a kaja+creatin monohydrate napi 50g+glutamin+bcaa+vitamin+levezetés.

vagy ha valamin javítani kellene akkor szóljatok lécci.


2012. júl. 10. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel senki nem válaszolt, majd jövök én.:)

Ha versenyezni szeretnél, akkor érdemes koxolni.

Ha ennyi lóvéd van rá, akkor ne danabollal próbálkozz, mert nem sok marad abból meg. Eléggé vizesít.

Nyomj ampullást, boldenon+tesztoszteron depo, vagy boldi+teszto propi. Esetleg primobolan+propi, ezzel nem lesz nagy izomtömeg, de nem leszel vizes kinézetű. Vagy még a sima deca+susta is jobb lenne, ha találnál eredetit, de nem igen hiszem. ezekből több marad meg a végére, ha megy utána hCG és Zitazonium. Közben pedig proviron.

Kicsit drágább, mint a dana, de minőségibb lesz a végeredmény szerintem.

2012. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor a 90kg meglenne?
2012. júl. 11. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

72 kilóról nem lenne meg, de danabollal sem, az is max 8-10 kilót hozna és 3/4-e víz és zsír lenne, utána meg nem maradna meg annyi, mint azokkal, amiket írtam.

Tehát több kúra is kell. A versenyzők sem egy kúrával ugranak fel 20 kilót és utána úgy maradnak, hanem felmegy 4-8 kiló vagy picit több, kúrától függően, majd valamennyi visszaesés, majd pár hónap pihenő után megint kúra. Így két lépés előre, egy hátra módszerrel lesz több év alatt jó eredmény. De nem egy kúrával, azzal nem tudsz maradandót összehozni, max. ha nincs szerencséd, akkor mellékhatásban.

2012. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!