Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy bírjam ki a telet deszka...

Hogy bírjam ki a telet deszka nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés
MOST NEM VAGYOK KÍVÁNCSI A HELYESÍRÁSI MEGJEGYZÉSEKRE!! Szóval, kinéztem magamnak a Garage Storeban egy Cliché deszkát 28.000 Ft majdnem meg is van rám a pénzem, de anyukám nem engedi meg, hogy így tél előtt beruházzak rá! Teljesen kezdő vagyok, még az Ollie se megy, csak a Pop Shuvit. Hogy bírjam ki a telet? Ha ti deszkáztok vagy deszkáztatok, akkor ti, hogy bír(játok/tátok) ki?

2012. nov. 5. 20:35
 1/7 *Glissade* ***** válasza:

Motiváljon az, hogy azért kell most deszka nélkül lenned, hogy később deszkád lehessen.

Ha szeretsz deszkázni, akkor vagy annyira kitartó, hogy kibirod nélküle is, egy ideig!

2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2012. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi de 3 honapig? :o januarban vehetem max...de mondjuk akkor akciok is lesznek! A cliche jo deszka marka?velemenyek? Bocs a hrlyesirasert csak telomon vagyok
2012. nov. 5. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
legalább adigsem égsz ilyen gyík deszkával...
2012. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem engedik, télen is simán lehet deszkázni meg van fedett pálya is, ráadásul inkább télen kéne még az alapokat megtanulni, hogy tavaszra mikor már jó idő van akkor már menőbb trükkökkel tudjál próbálkozni, én is most ezen vagyok, de nem tagadom, hogy a hideg kicsit elrettent attól hogy kimenjek. :D
2012. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Garage-ban kivan száradva minden lap, és kurv@ sok érte a 28k...

ha pop shove it megy, hova kéne ilyen deszka?

Amúgy campona, köki, lap, fedett parkolókban kilehet bírni.

2012. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz:D most mi is fedett parkolókban "élünk" kb. Egyébként garage-ben egyszer vettem lapot,életem legnagyobb hibája volt..a Cliché viszont elég jó márka,nekem nagyon bejött,de szerintem máshol vedd meg :D
2012. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!