Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nunchakuban melyik a jobb a...

Nunchakuban melyik a jobb a láncos vagy a köteles? Utcára ki lehet vinni egyáltalán? Ha nem milyen papír kell hozzá? Melyikek a jobbak?

Figyelt kérdés

Harcosokosvenye.hu/harc/fegyverek/nunchakuk/fa-nunchakuk. Html www.budopest.hu/termekek/nunchakuk/32


(Ja és mellékesen gyakorlásra használnám és edzésen)



2012. nov. 26. 21:45
 1/9 kovpet ***** válasza:
Közterületen elcsomagolva szállíthatod. A többi kérdésedhez nem értek.
2012. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm akk majd betekerem wc papírba. :)
2012. nov. 27. 14:32
 3/9 A kérdező kommentje:
valaki a többi kérésben tudna segíteni?
2012. nov. 27. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha kezdő vagy sokkal jobb lenne a köteles.
2012. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
neked milyen van és melyik oldalról vennéd és mért lenne jobb?(lassabb vagy mi)?
2012. nov. 28. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs semmilyen,nem tudom honnan lehet venni, de azért a lánc egy hangyányit trükössebbé teszi mint a kötél
2012. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem kösz
2012. nov. 29. 14:27
 8/9 aikiboxer ***** válasza:

Ha teljesen kezdő vagy, szivacsosat vegyél:

[link]


Ha már biztosan nem vered sem halántékon, sem tarkón, sem orron magad :), akkor meg mondjuk eleinte ilyet:

[link]

... utána meg úgyis fogod venni a többit egymás után. :))


A Székelyben lehet kapni helyes kis fekete vászontokot, vagy varrj magadnak ha van varrógépetek közönséges vászonból. Utcára kiviheted, ha a tokjában hordod, és ha a rendőr megállítana, akkor sincs gáz mert edzésre viszed.


Velem volt már, hogy bementünk a Zöld Pardonba, ahol a bejáratnál volt motozás, és a derekamba be volt dugva egy nunchaku a póló alatt. Motozás előtt odaadtam a barátnőmnek hogy vigyázzon rá egy kicsit. :))

2013. jan. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!