Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vitorlás versenyző szueretnék...

Vitorlás versenyző szueretnék lenni?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy én minden nyéron a balatonon szinte az egész napomat a vízen töltöm....van hogy naponta akár 8-10 órát is kis jolle-ban...nagyon élvezem a vitorlázás szerelmese vagyok és szeretném komolyabban művelni. Mások is azt mondták, hogy iszonyat tehetséges vagyok(elnézést ha egoistának hallatszik) és mindenképpen probaljak meg versenyezni. De nem tudom, hogy hogy kellene elkezdeni. Nagyon nagyon vonz a 470-es kategria de mivel mindjárt 17 vagyok nem hiszem hogy olyan eredményt tudnék már elérni 470-es kategóriában mit azok akik 5 éves koruk óta ezt csinálják(bár akik agyon dícsértek azok vitorláson nőttek föl sőt bajnokokat is ismerek és nem hitték el hogy csak 4 éve voltam először vitorláson). Gondolkoztam még a 420-as kategóriában is de nem tudok róla sokat. Nagyon sokat jelentene ha tudnátok segíteni, de tudom, hogy az a válasz hogy menjek el egy egyesülethez, de hol van ilyen?mennyibe fáj az nekem? Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni.

2013. jan. 23. 20:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!