Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányoknál mennyire vonzó, ha...

Lányoknál mennyire vonzó, ha gördeszkáznak?

Figyelt kérdés
Én eléggé amatőr, kezdő vagyok, sőt még saját deszkám sicns :C De ami késik, az nem múlik! Szerintetek milyen egy gördeszkás lány? Csak havernak megy el?

2013. febr. 7. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Én deszkázok már jó ideje, és nem annak alapján választok, hogy deszkás e a csaj, mert akkor sose lenne csajom, kb. (most se sok van :D)

Ha egy lány bejön, és meglátnám deszkával na hát őt tuti felszedném.

Szóval deszkásoknak vonzó, igen.

2013. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) Hmm, okééé! Itt, Szolnokon kapásból van kettő (me & my barátnő) mikor megláttunk egy csajt deszkával a hóna alatt... Öhm, szandálban meg rövid nadrágban! Másnap direkt kimentunk ugyan oda. De mi rá is álltunk és mentünk is vele (stb)
2013. febr. 7. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :D Jöhet üzibe
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

oki :)

írtam is és látom, hogy írtál csak nem tudom megnézni :/ :( telóról vagyok

2013. febr. 7. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
oké :)
2013. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nekem bejön egy srác, aki gördeszkázik és kb köszönőviszonyban vagyunk...csak nagyon ritkán dumálunk (néha úgy érzem h bejövök neki mert mindig néz) és egy ideje néha én is lemegyek deszkázni és tegnap tök véletlenül meglátott a kezemben a gördeszkával a buszròl és leesett az àllaés mosolygott meg odaintett ma meg odajött és megkèrdezte h tényleg deszkázom e, meg még kèrdezett párat.Szóval mindenképp van értelme deszkázni! :)
2013. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem miért nincs ilyen szerencsém hogy deszkás csajokkal legyek körülvéve :(( :D
2013. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 qwertzoo ***** válasza:
100%

A jövőbeni kapcsolataidat legkevésbé fogja az befolyásolni, hogy gördeszkázol-e vagy nem.


DE...

Mivel elég kevés deszkás lány van így figyelemfelkeltésre mindenképp jó.


De arra kérlek, hogy a deszkát ne a hónod alatt cipeld, az olyan kiábrándító. Azért van, hogy közlekedj vele. Én még a disco-ba is deszkával jártam anno.

Persze eleinte rossz lesz, hogy minden padka előtt fel kell venni a csörgőt, mert még nem megy az ollie, de ez nem gáz, ez a normális.


Az egyik legnehezebb sportok közé tartozik és rengeteg eséssel jár. És ez nem múlik el... minél jobban megy, annál nagyobbakat fogsz vele esni. Szerintem ezek miatt kevés a deszkás lány.


Sok kitartást és gyakorlást!


Amúgy a menyasszonyommal is úgy találkoztunk, hogy jött a deszkájával hozzánk gyakorolni... :) Ennek már mindjárt 14 éve.

2013. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:)

ollie... felmegy az nollie bs flipben is :) Jó mindennélkül rideolni és adni folyamatosan mindent.

2013. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem az a fajta lány vagyok, aki ha vesz egy gördeszkát, akkor rá se áll és csak villog vele, hogy neki van. :) egyszer láttunk két csajt úgy (barátnőmmel) és utána annyira idegesek lettünk hogy direkt azzal mantünk ki ugyan oda :D azzal az apró különbséggel, hogy használtuk is :D

nyár végén kezdtem el, úgyhogy nem sok mindent tudok még! Nem szeretném abba hagyni, nem szeretnék divat-deszkás lenni! Nagyon jól tudom, hogy ez egy élet stílus (én így fogom fel, nem sportként). :)

unokatesóm vérprofi, már csinált filmeket is! Na nekem Ő a páldaképem :)

2013. febr. 23. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!