Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az baj, ha egy héten 5-6...

Az baj, ha egy héten 5-6 alkalommal is megyek gyúrni?

Figyelt kérdés
Mert ugye heti 3-4 is elég lenne.
2009. szept. 6. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Baj. Nem regenerálódsz, kiégsz, így nem is fejlődsz annyit...
2009. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túledzed magad. Én heti 2x járok, néha 3x de akkor a gyorsan regenerálódó izmokat dolgozom meg.
2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baj, szíjje fox robbannyi
2009. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

függ az edzéstervedtől is.

(annyira bírom ezt a baj, nembaj ígybaj úgybajt.)

mennyit bírsz? Mit és hogyan ezdesz gondolj bele egy kicsit más élsportokba. kézisek NAPI 2x edzenek olyat hogy magad alá fosol ha 1et is megcsinálsz belőle. Mert ők is csinálnak minden cifraságot.

Ha ésszel csinálod, és megfelelően kajálsz akkor nem lesz gáz. ha meg érzed h fáradékony vagy, kevesebbet bírsz akkor pihenned kell...akkor már baj...

Amúgy meg nekem is volt másfél évem mikor heti 5-6x lejártam kondizni. mert ha 3x jártam le akkor semmit se ért... pedig jó volt a kaja, jó volt az edzésterv... Kész, nekem több kell heti 3x nél.

2009. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pityupocse válasza:
Az edzesterv a lenyeg! nekem az edzo is mondta, jarhatsz amennyit akarsz de csak 4 napon edzel kemenyen! utanna csinalja labat, fussal, hasazzal, stb, ilyen kisebb edzeseket!
2009. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!