Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A magasság számít a gördeszkáz...

A magasság számít a gördeszkázásnál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 18:19
 1/9 anonim válasza:
44%
Igen számít a jobb trükkökhöz egy deszka versenyen minimum 1 méteresnek kell lenni-e az ugrásnak.
2009. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aú. Sajnálom félreérthető voltam. Az alacsonyabbaknak könnyebb deszkázni? vagy a magasaknak?
2009. szept. 6. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kimondottan fontos (max.szponzorált versenyeken szabályozhatják,de általában nem túl szigorúan,"lazák" ezek a szabályok is,mint maga a sport).Pl.Tony Hawk jó magas,míg Jason "Wee Man" Acuna törpenövésű.Mindketten profi deszkások.
2009. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%
Csak az számít mennyire stílusosan és tisztán tudod beadni a trükköket.
2009. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Hali!

Annyiban, hogy trükköknél egy kicsit könnyebb a magasabb teremtéseknek, mert eleve magasabbat tudnak ugrani.


*TyLeR* vtam

2009. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én még ezeken kívül azt hallottam egy magas sráctól, hogy minnél magasabb az ember annál nagyobbat tud esni :D
2010. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
:D
2010. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem nem számít sok profi streetes 180 alatt van.

+ha magas vagy nehezebb is amitől könnyebben törik a lap

2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én mondjuk 145 vagyok kb. és nekem sikerül magasra ugrat nom vagyis csak nemkem magas mert 1 hónapja kezdtem és kb.40 cm-re tudom felugrani de viszont ha meg magasabb valaki akkor az egyensulyt is nehezebb megtartani igy nem nagyon jó ha magas vagy de nem árthat ha meg vagy 175 cm-r magas
2010. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!