Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeret fiúkkal bunyózni?

Figyelt kérdés
Videókban sok ilyet látni, és mégis elég ritka az ilyen csaj, nem?

2013. márc. 2. 22:00
 51/93 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked mi a bajod? :O
2014. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
16%

Fáj az egyik lábujjam, kedves hogy kérdezed.


Szebb '15-öt!! :)

2015. jan. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim válasza:
88%
Van:)) Mondjuk én k1-ezek és karatézok:)
2015. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
86%
Engem egyszer megütött egy ilyen kis 50 kilós csak aztán szexeltünk és jegelte a monoklimat. Azóta ő a feleségem. Azóta birkózni járok és mindig csinálok rajta egy szuplexet dugás előtt. Így könnyebb gerincre vágni. :)
2015. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
88%

Bár ez nem kimondottan a kérdésre irányul:

Az edző felesége aki 45 körül (10-20 éve küzdő sportolt, fekete öves) volt gyakran elpüfölt 17 éves koromban. Mondjuk ő a fekete és barna öveseket is volt, hogy elpüfölt.

De azért meg lepődött amikor ügyesen ellenálltam földharcban. Mondta, hogy ne bántsak senkit a többi fiú közül aki velem egykorú volt. Ez azért valahol szerintem megtisztelő volt akkoriban.


27/F

2015. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
23%
ezt még hányszor emeled ki? :D
2015. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim válasza:
35%
En nem szeretek, mert a barátnőm mindig pofán vag erőből a rossz vagyok, es ugy faj hogy olyankor mindig sírok.😭
2016. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
86%

En inkabb lányokkal szeretek edzésen. :-) Fiúkat is jó püfölni,de valamiért én csajokat jobban szeretek.

17/l

2016. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
35%
Fúj de rühellem, hogy újra meg újra ezt a kérdést látjuk...
2016. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
43%

Olyan gáz, amikor lányok verekednek, annyira nem való nekik... mondjuk ez a sportok nagy részére igaz, de még egy tenisz elmegy, de a bunyós csajoknál nincs rosszabb. Persze, nem tiltom meg, hogy csinálják, ha szeretik akkor nyomják, de én csak véleményt mondok, azt se kelljen megtiltani. A nőknek szerintem az esztétikus, művészi, kecses sportok állnak jól, mint a műugrás, a szinkronúszás, balett, jégtánc, rúdtánc, torna stb. Hobbiszinten oké, hogy valaki eljár önvédelmi oktatásra, kondizik, fut, de ezek versenyszinten, élsportolóként, már elég visszataszítóak, főleg a bunyó.


Amúgy egy ilyen lány ennyire erős lenne? Vagy mennyire kemények? Mert a lányok genetikailag jóval gyengébbek, ha edzenek is, alig tudják feledzeni magukat egy gyenge férfi szintjére is, termetük is elég pici, általában, oké, hogy technikailag jók, képzettek, meg azért a férfi nem úgy gyepálja szét őket, de néha elég meredeket írtatok ennek ellenére... hogy orrvérzésig stb. Azért egy átlag, vagy egy jobb kondiba lévő férfi, technikai képzettség nélkül is, azért lenyom egy ilyen nőt, nem? :D Ezek a csajok is 55 kg-k kb. egy jobb kondiba lévő férfi, simán lehet 80-90 is, majdnem dupla akkora, plusz magasabb. Kötött szabályrendszerbe gondolom ők jobbak, de amúgy nem hiszem hogy egy férfi ne tudna leteríteni egy ilyen csajt, legalább ha van egy jobb kondija.

2016. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!