Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan ugrassak cross motorral...

Hogyan ugrassak cross motorral hogy ne essek el. Kössz előre is a válaszokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érezni kell... Ugratótól is függ... Vegyél védőcuccot, először tuti lessz pár perec. Mindenesetre ne dőlj túl előre...
2009. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
van védőfelszerelésem meg mindenem jó kis mocim is (50ccm-es) csak hát nem akarok taknyolni :S
2009. szept. 18. 20:38
 3/19 A kérdező kommentje:
a videók alapján egyszerűnek tűnik de nem akarom elbízni magam
2009. szept. 18. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
figyi, 14 vagyok és lány. meglett jogsi, azonnal mentem ki crosspályára. hazafelé már kocsival kellett vinni, mert annyira összetörtem magam. jó sokat estem, de mindig felkeltem, mentem tovább. 1,5 óra után pihentem és nem tudtam felkelni. a térdem nagyon fájt, meg a sipcsontom. és a kezem is eltört. de az nem is tünt fel, 2 nap múlva mentünk dokihoz, mert elötte nem is fájt, csak mintha beütöttem volna. de nem nagy ügy. viszont ha te nem "spontán" mész ki, hanem fel is veszed a drága cuccot, amit jóelőre megvettél, akkor nem jársz így XD
2009. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
értem. nekem van minden féle felszerelésem meg ugye elől hátúl cross gumi csak nem szeretnék elesni. :S és azt szeretném tudni hogy mijen techinkával ugrassa mire figyeljek oda.
2009. szept. 19. 21:59
 6/19 anonim ***** válasza:

hát figyi, ne akarj olyat csinálni, hogy levegőben "megdöntöd" a motort, meg hasonlók, kezd kis buckákkal, és majd egyre nagyobbakkal. a technikát nem lehet leírni, mert minden ember-motor más. érezni kell

2. voltam

2009. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott hogy uragát közbe megtöntsem a motort. Ilyen ugratókra gondoltam. vagy ez túl sok kezdésnek? -->


[link]

2009. szept. 20. 11:00
 8/19 anonim ***** válasza:
50-eseel ilyen "lyukas" ugrókat vicces lessz megugorni. "Asztal" mehet, max nem érkezőse esel. De érkező elé beesni luykasban elég érdekes... :D Amúgy milyen mocid van? Mondjuk megfelelő sebeséggel át lehet repülni, de akkor kell egy jó kis gyorsuló táv...
2009. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is ilyen "lyukas"-ra gondoltam hanem aminek van érkezője. Van is belinkelve egy videó. Aprilia rx sherco hrd 50 sonic <---- ilyen mocim van.
2009. szept. 20. 18:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ezen a videón is van olyan mi ilyen "lyukas" de szerintem az nem vészes. meg azért erős a motorom. 12le. mondjuk mihez képest erős :D
2009. szept. 20. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!