Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon legális a parkour?

Citylife kérdése:

Magyarországon legális a parkour?

Figyelt kérdés
Már csak azért kérdezem,hogy ha meglátnék neadjisten egy rendőrt elfussak,vagy legálisan pk-zok?
2013. ápr. 2. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez egy sport. Rendőr elől meg inkább ne próbálj meg elfutni.

Ha nem szobrokon és műépületeken fogsz ugrálni akkor a rendőr nem szólhat semmit.

2013. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, erre biztosan nincs jogi kategória, így addig csinálhatod, amíg nem veszélyeztetsz másokat, mások tulajdonát, és nem sérted meg mások jogait. (pl. nem ugrálsz be más erkélyére.)
2013. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtönek!


Első: Nem,nem ugrálok műépületeken,se semmi ilyen... Csak ilyen korlátokon szoktam+ ilyenek..

2013. ápr. 2. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor max. csak rádszólnak.
2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Deepbassnine ***** válasza:
figyelmeztetés nélkul radlönek
2013. ápr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
haha...azt nemhiszem el vhogy amit az utsó írt xD
2013. ápr. 3. 11:26
 7/12 anonim válasza:
szerintem akár más magántulajdonán, akár közterületen össze-vissza eszetlenkedve ugrálni, magadat, másokat és a tárgyakat, épületket, autókat stb. veszélyeztetve az NEM sport.
2013. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Chruser ***** válasza:

Valószínűleg hazánkban a rendőrök és egyéb hatósági személyek 99% nem hallott még a Parkour-ról, szóval nem igen fogják érteni, hogy mit csinálsz, de rád szólni, azt nagyon szeretnek, főleg a biztonsági őrök :)

Mindenesetre mindig légy udvarias, kerüld a nagyon zsúfolt helyeket és ne nagyon fuss el a rendőrök elől szerintem, mert az sokkal inkább szabályellenes, mint "eszetlenkedve ugrálni", hogy az előttem lévő hozzászólótól idézzek :)

2013. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó: Biztonságiak nincsenek,rendőr is max. 3 ha van... ez csak egy falu.
2013. ápr. 11. 15:05
 10/12 Chruser ***** válasza:

Falu? :) Akkor egy cipőben járunk :)

Ez esetben az idősebb bácsikkal és nénikkel vigyázz, ők is tudnak cifra dolgokat mondani néha és elég hangosan kiabálnak :)

Ilyenkor csak udvariasan elnézést kérek és megyek tovább, nincs értelme leállni velük vitázni.

2013. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!