Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Shito Ryu karatéról vélemény?...

Shito Ryu karatéról vélemény? Milyen szerintetek?

Figyelt kérdés
én arra járok nagyon megszerettem, és hál Istennek jó az edzőm is! :)

2013. jún. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Chuck Norris is ezt nyomta még a Chun Kuk Do előtt.

Te viszont biztosan nem vagy olyan, mint Chuck Norris.


Mi mást mondhatnék, ha te szereted csinálni, akkor nem mindegy, hogy mi mit gondolunk?

2013. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még nem vagyok olyan mint Chuck, de még lehetek! :))
2013. jún. 28. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd ha saját képmásodra formáltad Istent.

És persze miutűn megengedted neki, hogy világosságot hozzon a földre. Persze csak ha szépen kéri :D

2013. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
xDD
2013. jún. 28. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kung fu-t meg sem közelít oktatási formában ,színvonalban, technikában.

Ha tetszik csináld.

2013. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az itteni kung fut eléggé mert jártam sparringolni kung fusokhoz de bár gyorsak meg minden gyengék mert kevés náluk az erősítés.. :/
2013. jún. 29. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még a jól oktatott Karatét is merevnek tartom mind fizikailag, mind szellemiségben. Bár tény, hogy az erős, jó karate.. az erős. Fogalmam sincs hol járhatsz Shito-zni, és hogy milyen lehet az oktatás.. minek is tippelnék, ha egyszer nem tudhatjuk..


De én úgy találtam, hogy még a legnagyobb erők is hajlamosak megtörni, valamint tapasztaltam, hogy belső stílusú harcrendszerekkel talán még nagyobb erőket lehet mozgósítani, én a lágy stílusokra voksolok általában, és általánosságban.

2013. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a shito ryu ötvözi a kemény és a lágy technikákat szerintem ez a legjobb benne :)
2013. szept. 30. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Képzelem.
2013. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!