Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy edzek otthon hatásosan...

Hogy edzek otthon hatásosan kondigépek és hasonló eszközök nélkül?

Figyelt kérdés

Hogy edzek otthon hatásosan kondigépek és hasonló eszközök nélkül?

Nos mivel most nyár van és időm is van bőven szeretnék leadni néhány kiló felesleget,de sajnos a kellő szakértelem nélkül még csak azt sem tudom hogyan fogjak neki!

Azt megértettem,hogy mozgás és megfelelő étrend nélkül ez szinte elérhetetlen éppen ezért szeretném ha írnátok otthonra edzésterveket illetve étrendeket!

(15 éves fiú,172 cm 65 kg!)

Előre is köszönöm!



2013. júl. 30. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

30kiló minusznál tartok.

étrend:

[link]

+

fegyencedzés című könyvet tudom ajánlani, a meztelen harcost, Anita Bean sporttáplálkozásos könyvét, a Sárgakapszula című könyvet,

+

kereshetsz neten calisthenics edzésterveket.

+heti 2-3 de akár minden nap is mehet aerob edzés...

2013. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés + szálkásító diéta + aerob edzés.
2013. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A fegyenc edzést végzem is és szinte minden gyakorlatnál a legnagyobb szinten vagyok!Szálkásító diétára kérnék egy két példát illetve ha lehetséges,az első válaszoló által írt könyvekre egy két linket,lehetőleg olyat ahol el el lehet olvasni az interneten vagy ingyen letölthető (Nem szeretek vakon vásárolni :)

Előre is köszönöm!

Ui:Akkármilyen tanácsot is adtok kérlek részletezzétek le a végtelenségig hisz mint mondtam nem nagyon értek ehhez :)

2013. júl. 30. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.



A sárga kapszilát le tudod netről tölteni, csak írd be google-ba.

Az Anita Bean könyvet pedig el tudom neked emailben küldeni, ha adsz címet privátban.

2013. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Ha a legnagyobb szinten vagy, akkor mi a kérdés?
2013. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos igen..a legnagyobb szinten vagyok a többségénél a gyakorlatoknál viszont fogyásnak csak enyhe nyomai vannak..tulajdon képen nem is kérdés ez hanem tanács kérés,hogy milyen gyakorlatokkal tudnék eredményesebben fogyni!
2013. júl. 30. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
De leírtuk, aerob edzésekkel: kocogás, bicaj, stb..
2013. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Montez igen meg is értettem és köszönöm is,csak egy válaszoló nem volt tisztában,hogy mit is akarok megtudni :)
2013. júl. 30. 20:05
 9/9 anonim válasza:
leadni néhány kiló felesleget? minek? te nem vagy kövér kicsit se
2013. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!