Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék járni majd Thai Box...

Szeretnék járni majd Thai Box edzésre Miskolcon! Tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Milyen felszerelés kell oda ?


2. Hogy zajlik egy edzés?


3.155 centi magas 52 kiló vagyok, és fogjuk rá jó kondiban. Bírnám az edzést ? (Kicsit hülye kérdés, tudom...)


4. 13 évesen járhatnék-e oda ?



2013. aug. 24. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

1.fogvédő,szuszpenzor,bandázs,boksz kesztyű,rövid gatya,póló,ugrókötél,víz.

2.bemelegítés,zsákolás,páros gyakorlat,sparring.

3.tök mindegy hogy nézel ki és milyen kondival mész le először.

4.ezt viszont kérdezd meg az edzőtől,hogy külön van-e az edzés felnőtteknek és gyerekeknek,de ökölvívó edzésre biztosan mehetsz és ott lesz a korosztályod is.

2013. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne vegyél még suszpenzort meg ugrálókötelet meg ilyeneket hanem menj le az edzésre és az EDZÖT kérdezd meg ö tudja a legjobban. Ja és még anyit hogy csak akkor menj ha bírod a fájdalmat mert ahova én járok csak felnött edzés van és ott nagyon keményen rúgnak combon meg gyomorszájon, a bordáról meg nem is beszélve. Le lehet engem szólni hogy mit ijesztgetem a gyereket de ez az igazság. Sokszor lesz két zöld folt a testeden. Én 12 éves vagyok kb. fél éve járok, de még mindig vannak kék zöld foltok edzés után.
2013. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

és honnan veszed azt,hogy én nem pont egy edző vagyok előző?

a kérdező konkrét kérdéseket tett fel és konkrét válaszokat kapott tőlem,tőled meg semmit se.

meg aztán mutass már egy olyan kezdőt aki bírja a fájdalmat,úgyhogy hátrálj vissza és állj be valahova hátulra.

egy kezdőnek először is fel kell építenie az állóképességét,javítania kell a mozgáskoordinációját és megtanulnia az alap ütéseket.

aztán ha már ezek mennek neki jól,akkor ráér ilyesmire,hogy fájdalom.

ekkora fa-szságot már,hogy készüljön a fájdalomra,max a fájdalom okozás ami a fejedben kell járjon,nem a saját fájdalmad pun-ci.:)

2013. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegyik edzésen van ám olyan hogy a levegöbe szarakodok meg ilyenek. Az én elsö edzésemen már párban voltam egy haladóval és rajta gyakoroltam az ütést-rúgást. És már az elsö edzésen kaptam pár olyat hogy kék zöld lettem. Na ehez mit szólsz? Meg hogy ugrálókötél thai box edzésre? Ebböl is látszik rajtad hogy nem jársz muay thai boxra. Max box edzö vagy mert mindíd azt ajánlgatod
2013. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az teljesen alap,hogy a kezdőt az első edzésen pofán kell verdesni,hogy tudja hova,mire jelentkezett és ne fecséreljük egymás idejét,ha ez elrettenti.

de ha majd évek múlva visszagondolsz erre,akkor csak mosolyogsz majd,hogy milyen kis simogatás volt is ez valójában.

szóval ez a fájdalom dolog még mindig nem állja meg a helyét és még midig azzal vagy elfoglalva,hogy te mit kaptál és nem azzal,hogy te mit okoztál.

jah és igen,kérdező járhatnál előtte pár évig ökölvívó edzésre,hogy legyen valami mozgáskultúrád is.:)

2013. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Na ja biztos igazad van...vagy nem
2013. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szivesen járnék előtte Boxra, (Sőt, épp az hogy arra akartam legelőször)csak az a gond, hogy itt Miskolcon nincs boxoktatás... :/
2013. aug. 25. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!