Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés
PTR333 nevű felhasználó kérdése:

Az airsoftnál az egypontos vagy a két pontos vállszíj a jobb sajnos én nem tudtam dönteni kérlek magyarázzátok el nekem hogy melyik a jobb és miért?

Keress kérdéseket hasonló témában: Airsoft

2014. febr. 16. 11:22  Privát üzenet  

A válaszok
hát attol függ milyen fegyod van ha ak vagy amd vagy olyan amin 2 olyan cucckombo van amire rá lehet csatolni akkor a 2 pontosat ajánlom kényelmes de ha m4 vagy g36 vagy ilyesféle fegyo azon 1 pont van de az nem jo annyire (szerintem)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. febr. 17. 20:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nagyonszépen köszönöm

nekem G36c fegyom van de arra is lehet kétpontosat tenni

# 2/3Időpont 2014. febr. 18. 17:37 Privát üzenet
igen lehet szerintem nem tudom pontosan

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. febr. 18. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor a púder felteszem, olyan csúnya lesz az egész arcom, pigmentfoltjaimat kiemeli, egyszerűen ronda lesz, Miért? Csak alapozóval jobb, de 1-2 óra után már tiszta zsír, sajnos. :/
Van itt valaki aki tud valami gyógymódot szerelmi bánatra? Már átsírtam az éjszakát de sajnos nem jobb. Úgy néz ki véget ér a majdnem 3 éves kapcsolatom és erőre van szükségem...
Melyik cipő szerintetek a jobb, kinek melyik tetszik jobban? (nem bírok dönteni sajnos)
Hogyan lehetne kivenni olaj foltot fehér függönyből? Sajnos a huzat bevágta az ablakot és a függönyt odacsípte. (ecetes ollóról tudok, de jobb lenne más megoldás )
Olyanokhoz szól a kérdésem, akik jártasak a sportsérülésekben, én küzdősportokat űzök és a jobb kézfejemen a középső bütyköm fel van duzzadva és ha ütök akkor érzem. Sajnos egy...
Szeretnék egy evezőpadot venni, de nem tudom, hogy melyik a jobb, sajnos nem értek az ilyenekhez? (Lent. Bőv)

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!