Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftosok! Miben különbözik...

Airsoftosok! Miben különbözik egy Lipo aksi egy alaptól amit a fegyverhez kapunk?

Figyelt kérdés
Többet bír vagy ilyenek? És AEP-be szerintetek megéri venni?

2014. febr. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Minisegbe.Az alap aksik idovel egyre gyorsabban lemerulnek.telen a hidegbe megy duplan.LIpok sokkal jobbak :).Ezek nagyon birjak.
2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az AEG-m ben egy 1800 mAh lipo van, nagyságrendekkel jobban bírja mint egy nimh akksi. Nekem is AEP pisztolyom van de még nem hallottam arról, hogy AEP-be is létezik lipo. Mivel másodlagosként használom, elég bele a gyári is, de még vettem egy tartalék akksit is (ugyanolyat mint a gyári).
2014. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minőségben, élettartamban. Egy töltéssel egy 7,4V-os, 1200mAh LIPO-aksi bírja 1 hétig is, de biztosan 3-4 napig (folyamatos használattal)


Megéri ilyet vásárolni. Az egyetlen hátránya, ha egyszer feltöltötted NEM merülhet le többet, mert bizony "kisül".

2014. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!