Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen külföldi oldalak...

Milyen külföldi oldalak léteznek ahonnan motoros bukó sisakot lehet rendelni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok. Én pl cipőt se rendelek, mert ha nem jó, akkor kidobott pénz. Külföldi boltnak meg lehet, hogy még annyira se tudnád visszaküldeni. Én a helyedben felpróbálnám a boltban.

Ja és mert a kulcsszavaid közt van, hogy "olcsó" :

NE SPÓROLJ A SISAKON!

Saját példa: haver meg én motoroztunk, én vezettem, nappal, beláthatatlan balkanyar, szűk 2 sávos út, szembe fszszopó bmw-s előzi a teherautót. Berántottam a motort az árokba, hogy elkerüljem a frontális ütközést. Csak a fejsérülést nézzük: nem akarok reklámozni, de a Lazer sisakom teljesen megvédte a búrám, haver Jet márkájú Jet benzinkúton vett 5000ft-os sisakja szétnyílt, haver fejében vérömleny keletkezett, és még mákja volt...

2014. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és ha nagy a sisak a fejedre, akkor egy esetleges balesetkor lehet, hogy nem véd meg annyira, mintha egy megfelelő méretű. Ezek amiket leírtam érvényesek a robogóktól elkezdve a Hayabusáig és tovább.
2014. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!