Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek izomtömeg emelése...

Szerintetek izomtömeg emelése nélkül vagy csak nagyon kis mértékben lehetséges h erösebbé váljak, bokszolok és nem szabad tullépjem a sulycsoportom határát?

Figyelt kérdés
És a test zsir indexet meddig vihetem lejebb most 14% a boksz melett még szabad testsúlyos gyakorlatokat végzek meg futok.
2014. aug. 7. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kis mértékben lehetséges de ugyanakkor csinálhatod azt is hogy megprobalsz sulyodnál maradva erősödni jó edzéstervvel.

Igy az izomtomeged nőni fog a testzsirod viszont csokkenni szovsl a sulycsoportokba bekavarni nem fog

2014. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz értem akkor ha a test zsirt leviszem 10 % ig akkor még jöhet is fel pár kiló izom is.
2014. aug. 7. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

fordítva.

először feljön 6-8 kiló,aztán ezt visszadiétázod és ha minden jól ment,akkor 10% tzs a végeredmény,de maradt 4kg plusz izom,vagyis ugyanott vagy súlyban,de izmosabban.

vagy pedig a lassú testkompozíció váltás amit marci írt.

és erősödhetsz robbanékonyabbá válhatsz a jelenlegi állapothoz képest ezt célzó edzésekkel pl kettlebell,vagy a robbanékony súlyemelő gyakorlatokkal felhúzás,lökés,guggolás.

2014. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de gondolom nem gond ha csinálok még fekvőket , kézenállásban fekvőtámaszt meg hidat meg elkezdem gyakorloni a zászlót is.
2014. aug. 7. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt űzöm, mivel volt rajtam 25kg felesleg, a magasságom, életkorom, stb.-hez viszonyítva. Ezért elkezdtem kardióval kombinált gyúrást végezni. Kvázi kardióval melegítek be pl. minden alkalomkor. Csökken a testzsír, nő az izom, kvázi csakis szálkásodom, nem tömegelek zsírszövettel ötvözött (felfújt) izmot, csakis száraz izom kell. :D
2014. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem muszáj álloképességem legyen a bokszhoz meg annyira az izomtömeg nem izgat csak gyors és erős legyek
2014. aug. 8. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!